Yves Rocher İle Cildim Güvende

0
551

Cildim Güvende

Kadınların çoğu makyaj yapmayı sever. En önemli aksesuarlarımızdandır makyaj malzemeleri. Onlar sayesinde var olan güzelliklerimizi daha da belirginleştirip ortaya çıkarırız, yüzümüze canlı, enerjik bir görünüm kazandırırız. Bu da moralimizi yükseltip kendimize olan güvenimizi arttırır. Tabii fazlaya kaçmamak şartıyla ve yerinde yapılan makyajdan söz ediyorum.

Ancak şu da bir gerçek ki, makyajın güzellik dışında aklımıza getirdiği ilk şey ne yazık ki cildimize verdiği zarardır. Bu yüzden uzmanlar sürekli makyajınızı temizlemeden yatmayın diye uyarıyor. Bu kesinlikle uyulması gereken kuraldır ancak tek başına yeterli değildir. Seçtiğimiz makyaj malzemelerinin kaliteli ve sağlıklı ürünler olması da son derece önemlidir. Çünkü bu ürünler gün boyu yüzümüzde kalır, dudak, göz gibi çok hassas organlarımızla birebir temas ederler. Günümüzde her alanda doğal ve organik ürünlere dönüş varken makyaj malzemeleri için bunu düşünmemek mümkün değil. Hal böyle olunca yapılması gereken, piyasadaki pek çok marka arasından doğal olanları araştırıp onlara yönelmek olmalıdır. Bu markalardan birisi de yıllardır insan ve çevre dostu olan ürünleriyle güven kazanmış bir marka olan Yves Rocher. Üstelik şimdi yeni yıla özel bir kampanya hazırlamış. 1 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyanın ayrıntılarına http://www.yvesrocher.com.tr/control/makyaj/ adresinden ulaşmanız mümkün.

yves-rocher

Yves Rocher makyaj ürünleri dışında cilt bakımı, saç ve vücut bakımı, banyo ürünleri, güneş ürünleri, parfüm gibi akla gelecek her alanda %100 doğal içerikli ürünler üretiyor. Sadece kadınlara değil, erkeklere de yönelik ürünleri var. Tüm ürünleri dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilmiş, alkol ve paraben içermiyor. Yves Rocher cildinize en iyi uzman bakımını sunarken bunu yalnızca bakım ürünleriyle yapmıyor. Tüm makyaj malzemeleri de bu mantıkla hazırlanmış. Bir yandan sizi güzelleştirirken bir yandan da cilt bakımınızı yapmaya devam ediyor. Örneğin, Yves Rocher’den aldığınız bir pudra hem cilt renginizi eşitler hem de cildinizi nemlendirir. Üstelik ürünler onlarca renk ve çeşit zenginliğine sahip. Fiyatları ise oldukça uygun ve yeni yıl kampanyası kapsamında bu ay tüm makyaj ürünlerinde %30 indirim uygulanıyor. Bence ivedilikle değerlendirilmesi gereken bir fırsat.

TEILEN

Yorum Yaz