Yüz Germe işlemleri

0
514
yanak germe
yanak germe

Yüz Germe işlemleri

Yüz Germe Ankara Buket Yıldırım’ın kliniğinde uzman kadromuz ve hekimimiz tarafından birbirinden farklı kişiye özel olarak seçilen yöntemler sayesinde kolaylıkla acısız ve ağrısız bir şekilde yapılabilmektedir.

Yüz Germe Yöntemleri nelerdir?

Yüz germe işlemleri cerrahi olarak yapılabildiği gibi günümüzde artık ameliyatsız olarak da yapılabilmektedir. Kliniğimizde yer alan yöntemlerden bazıları ise; Ultherapy, VShape, ClearLift vb. yöntemlerdir.

Sıvılar ile yapılan uygulamalar nelerdir?

Yüz germe Ankara denildiğine akla ilk gelen hekimlerden olan Buket Yıldırım, kliniğinde sıvılar ile yani botoks ve dolgu uygulamaları ile de kısa sürede yüz bölgesindeki kırışıklık ve çökmeleri toparlayabilmektedir.

Işık Dolgusu Ankara Merkezde yer alan kliniğimizde yine alanında son derece deneyimli ve birbirinden önemli işlemlere imza atmış olan D. Buket Yıldırım ve donanımlı ekibi tarafından özenle yapılabilmektedir.

yuz germe
yuz germe

Işık dolgusu nedir?

Işık dolgusu son dönemlerde birçok merkezde kullanıla ve özellikle bayanların korkulu rüyası olan gözaltında meydana gelen mor görünümlerin ve çökük görünümlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

Işık dolgusu sadece gözaltı bölgesinde mi kullanılır?

Hayır. Işık dolgusu göz altı bölgesi yanı sıra el üstü ve dekolte bölgesinde de güvenle tercih edilebilmektedir.

Işık dolgusu kimlere uygulanır?

Işık dolgusu Ankara bölgesinde yer alan merkezimize gelen ve genellikle göz altı bölgesinde morluk, çökme, gri görüntülerin olduğu herkese güvenle uygulanabilmektedir.

Yanak dolgusu ise yine oldukça tercih edilen dolgu uygulamaları arasında ön sıralarda bulunmaktadır. Dr. Buket Yıldırım alanında oldukça deneyimli bir hekim olarak, önemli bir yer edinmiş özel hekimlerimizden biridir. Yanak dolgusu ve diğer dolgu uygulamalarının yanı sıra birbirinden önemli ve etkili alanlarda da hastalarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Yanak dolgusu nasıl yapılır?

Yanak dolgu uygulaması ile yaşa bağlı olarak sarkmış ve kişilerin yorgun görünümüne neden olan görüntüler kısa sürede yok edilmekle birlikte, işlem genellikle lokal kremler sürülerek oldukça minik iğneler ile yapılmaktadır.

Yanak dolgusu ne kadar kalır?

Yanak dolgu uygulamaları diğer dolgu işlemlerine göre daha fazla kalıcılık göstermekle birlikte ortalama 18 ile 24 ay kadar kalıcılık gösterebilmektedir.

TEILEN

Yorum Yaz