Yeni Trend Kalça Büyüten Kilot

0
2376
Brazil's Larissa Juliana prepares to serve during a practise session at the Beach Volleyball Stadium in Beijing.

Kalçalarınızın daha dolgun ve dik görünmesini ister misiniz? O halde size, Yeni İnci’nin geliştirdiği pop-up külotlardan bahsetmeliyiz! Brezilya kalçası görünümünü yaratan bu iç çamaşırıyla birlikte kadınları istediği görüntüye kavuşturan parçalar var.

Brezilya kalçası hayal değil;

Resim

Günümüzde bir çok kadın daha dolgun vücut hatlarına sahip olmak istiyor, Yeni İnci’nin geliştirdiği pop-up külot ile kadınlar artık daha kıvrımlı kalça hatlarına sahip olabiliyor. Kalça bölgesine dolgunluk sağlayan bu külot sayesinde istediğiniz her kıyafetle uyum içinde kullanılabiliyor. Brezilya kalçası olarak da adlandırılan pop-up külot en büyük kurtarıcınız olacak.

yeni-inci-hin2

Küçük göğüslü kadınlar için de küçük hinlikler planlayan Yeni İnci, yapışkan push-up ile göğüslerinizin olduğundan daha büyük görünmesini sağlıyor. Yapışkan push-up sütyen içinde kaymayı engellerken size de konfor ve güven hissi sağlıyor. Yapışkanlı destek süngerinde sütyenin içine takıp takmama özgürlüğünü size bırakıyoruz. Yapışkanlı olmasıyla diğer süngerlerden ayrılarak düşme, kayma riskini yok ediyor.

yeni-inci-hin4

TEILEN

Yorum Yaz