Yeni Moda Jartiyer Şıklığı

0
436
jartiyer

Jartiyer denince aklımıza seksi bir iş çamaşırı gelir. Aslında jartiyer; kadınların giydiği çorapları dizin üstünde ya da altında tutmaya yarayan bağdan ibarettir. Fakat piyasada jartiyer takımı olarak satıldıkları için iç çamaşırı algısı oluştururlar. Öylesine sıra dışı ve şık tasarımları sahiptir ki giyen kadınlara müthiş bir seksilik kattığını itiraf etmek gerekir. Son yıllarda çok fazla tercih ediliyor olmasının sebebi elbette ki özel hayatlarında rahatlığı ve şıklığı arayan kadınların ilk tercihi olmasıdır. Bazıları jartiyer takımlarını güzel bir gece için tercih ederken, rahatlığından dolayı günlük hayatında tercih edenler de yok değildir. Şık bir jartiyer takımı, bir adet külot, jartiyer ve çoraptan oluşmaktadır. Bu noktada kadınlara hitap eden jartiyer çeşitleri bir hayli fazladır. Piyasada bulunan iç çamaşırı markaları kıyasıya bir yarış içinde kendi iç çamaşırlarını tanıtmak ve pazarlamak adına çeşitli reklamlara ve moda şovlarına imza atarlar. Fantazi iç giyim denince yılda bir kez düzenlenen Victoria’s Secret moda şovunu bilmeyenimiz yoktur. Birbirinden güzel mankenlerin iç çamaşırlarını sergilediği bu şov dünyanın dört bir yanında takip edilir ve modayı belirler.

Kadınların jartiyer seçiminde dikkat etmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Renk ve model çeşitliliği bir hayli fazla olduğu için doğru tercihte bulunmak için bilmeniz gereken birkaç noktadan bahsedelim. Öncelikle kilonuza uygun jartiyer takımı tercih etmek rahatsızlıklar yaşamamanız adına önemli bir yer tutar. Kilolarından şikayetçi kadınlar için balenli ve geniş modeller seçmek önemli iken zayıf kadınların bu konuda daha özgür olduğunu söyleyebiliriz. Yine belinizin yapısına göre düşük bel, yüksek bel ve bel hizasında jartiyer modelleri bulunmaktadır. Bunlarla birlikte saten, pamuklu ve dantelli tercihleri de fantazi iç giyim tercihinde önemli rol oynar.

Tarihi çok eski olmamasına rağmen özellikle son yıllarda cinsel hayatlarını renklendirmek ve ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde devamını isteyen kadınlar için jartiyer kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Sizler de jartiyer şıklığını yaşamak ve ilişkilerinize heyecan katmak için sizin için uygun olan jartiyer takımını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda doğru tercihlerle kendi tarzınızı da yaratıp birlikte fantazi iç giyim konusunda bir adım atabilir, birçok renk, model ve kumaş türünden size hitap eden kombinleri oluşturarak hem rahatlığını hem de erkekler üzerindeki etkisini test edebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz