Yeni Doğan Bebek Listesi

0
357
bebek

İnsanın hayatında önemli dönüm noktaları vardır bunlardan birincisi evlenmek, ikincisi de bebek sahibi olmaktır. Eşler için yaşamın en heyecanlı haberi alındığında hızlıca yeni doğan bebek ihtiyaç listesi yapılır. Doğum öncesinden belli bir yaşa kadar bebeğin ve annenin kullanacağı her şey planlanır ve temin edilir.

Anne Baba tüm ihtiyaçları madden ve manen karşılayamayacakları için bir nevi yardımlaşma geleneği olan baby shower organizasyonları düzenlenir. Yakın aile ve arkadaşların katıldığı organizasyonda ihtiyaçlar paylaşılır ve hediye olarak aileye verilir.

Alışveriş süreci klasik yöntemlerle çok uğraştırıcı ve zahmetli olduğundan, birçok konuda olduğu gibi yine internet imdadımıza yetişmektedir.

yeni doğan bebek listesi

2012 yılının Nisan ayında faaliyete başlayan Bebegiminlistesi sitesi ile zevkinize uygun baby shower listeleri oluşturarak, onlarca kaliteli marka arasından ürünlerinizi seçebilirsiniz.

Onlarca marka ve yüzlerce ürün tek tıklama ile ulaşacağınız uzaklıkta. Doğum öncesinden bebeğin belli bir yaşa gelene kadar tüm ihtiyaçları sitemizde sunulmaktadır.

Ürün Kategorileri

Bebeğin Tüm İhtiyaçları: Hastane Çıkışı, Yorgan, Nevresim, Battaniye, Yastık, Alt Değiştirme Seti, Bezler, Çanta, Bavul, Torba, Küvet, Banyo Aksesuarları, Bornoz, Havlu, Bakım, Hijyen Ürünleri, Emzik, Biberon, Suluk, Beslenme Gereçleri, Mama Sandalyesi, Güvenlik

Bebek Kıyafetleri: Body, Tulum, Alt Giyim, Üst Giyim, Ayakkabı, Elbise, Şapka, Çorap, Eldiven, Setler

Bebek Arabası Oto Koltuğu: Bebek Arabaları ve Oto Koltuğu, Ana Kucağı ve Salıncak, Kanguru, Sling, Aksesuarlar

Bebek için tasarlanan bu muhteşem ürünlerin yanı sıra anne için de doğum öncesinden, hastane günlerine, doğum sonrasında, bebeği yetiştirme süresince kullanacağı tüm kıyafet ve malzemeler kaliteli markalar ile beğeninize sunulmaktadır.

TEILEN

Yorum Yaz