Yazın Simgesi Kolsuz Gömlekler

0
1198

Yazın Simgesi Kolsuz Gömlekler

Yaz geldi ve her yeri cıvıl cıvıl bir hava kapladı. Buna giydiklerimizde dâhil. Yazın moda olan trendlerini takip etmeye ve sokaklarda görmeye başladık bile. Bu yazın, en moda parçası ise kolsuz gömlekler.

Pek çoğumuz, bu kolsuz gömleklerden birer tan edindik bile. Kolsuz gömlekler, kadınların bir numaralı tercihleri arasında. Bu gömleklerin güzel tarafı, pek çok yerde rahatlıkla giyilebiliyor olması. Eğer iş ortamındaysanız ve daha ciddi giyinmeniz gerekiyorsa, desensiz modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Daha spor giyinen kadınlar için özellikle kareli modellerini öneriyoruz. Eğer yazın romantik kadını olmak istiyorsanız, pastel renkli ya da çiçek desenli olanlarından birini tercih edebilirsiniz.

Kolsuz gömleklerinizi dilerseniz etekle, dilerseniz kumaş ya da keten pantolonla, dilerseniz de kot pantolonla giyebilirsiniz. Hepsine uyum sağlayacak, her parça ile ayrı bir şıklığa bürünecektir. Yine tercih ettiğiniz kombinlere göre isteyen topuklu ayakkabılarla, isteyen

spor ayakkabılarla, isteyen de babetlerle beraber kullanabilir. Bu yaz kolsuz gömlekler, tarzını ortaya koyacak en moda parçalar.

D2345_B01_14SM_01_01

Kolsuz-Gomlek_APRICO-Pembe_4_buyuk

kadin-gomlek-modelleri-2

8949684830238

kadin-gomlek-modelleri

sari-kolsuz-gomlek-modelleri

kolsuz-gömlekler

 

TEILEN

Yorum Yaz