UZUN BOYLU GÖRÜNMEK İÇİN İPUÇLARI

0
1883

Boy sıkıntısı yaşayanlar için vereceğimiz uzun boylu görünmek için ipuçları ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Giyim tarzınızda yapacağınız bazı göz yanılmaları ile boyunuzu olduğundan daha uzun göstermeniz mümkündür.

uzun-boylu-gorunmek-icin-ipuclari

Özellikle İspanyol paçalı pantolonların altına tercih edebileceğiniz platform topuklu ayakkabılar ile bacak boyunuzu daha uzun göstererek boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. uzun boylu görünmek için kesinlikle tamamen bol veya bacak boyunuzu kısa gösterecek kıyafetleri tercih etmemelisiniz.

Uzun boylu görünmek için üst kısmınızı daha kısa fakat bacak boyunuzu daha uzun gösterebileceğiniz yüksek bel pantolonlardan faydalanabilirsiniz.

uzun-boylu-gorunmek-icin-ipuclari-2

Ayrıca saçınızı balerin topuzu gibi yüksek topuz yapmak da boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacak bir diğer göz yanılmasıdır.

Spor ayakkabı modellerinde de artık gizli topuk tekniğinin kullanılması ile spor giyim tarzınızda da rahatlıkla uzu
n bolu olarak görünmeniz mümkündür.

Kıyafet seçiminizde alt grup olarak koy renkleri ve yüksek bele sahip olan kıyafetleri seçmeniz sizleri her zaman daha ince ve daha uzun gösterecektir.

Kıyafet seçiminizde özellikle pantolonlarda uzun ve dikey çizgili pantolonları tercih etmeniz boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

uzun-boylu-gorunmek-icin-ipuclari-3

Siyah elbiselerden özellikle uzun etek boyuna sahip olanları tercih etmeniz sizleri hem kilo probleminizden kurtaracak hem de boy sorununuzu ortadan kaldırmanız için yardımcı olacaktır.

uzun-boylu-gorunmek-icin-ipuclari-4

Belinize takacağınız korse tarzı veya büyük kemerler de boyunuzun uzun görünmesini sağlayacaktır.

TEILEN

Yorum Yaz