Tüm Vücut Lazer Epilasyon

0
867
Tüm vücut lazer epilasyon

Kalıcı bir şekilde ağrısız ve acısız olarak istenmeyen tüylerinizden bütün vücudunuzda kurtulmak istiyorsanız sizlerde lazer epilasyon ile yalnızca birkaç seansına ardından tüylerinizin giderek azaldığını ve yerine yenilerinin çıkmadığını göreceksiniz. Kişiden kişiye farklılık gösteren kimilerinde bir kaç seansta istenmeyen tüy sorunundan tamamen kurtulma sağlanırken kimilerinde 8-10 seansa kadar tüylerden kurtulma işlemi uzayan bu işlem kol altı, kol ve bacak, bikini bölgesi ve vücudunuzda istenmeyen tüylerden kurtulmak istediğiniz tüm bölgelere uygulanır. Tüm vücut lazer epilasyon ile sizlerde bu yaza istenmeyen tüy probleminden tamamen kurtularak başlayabilirsiniz.,

Göğüs bölgesi için lazer epilasyon uygulamasını kullanılabilir, hem kadınlar hem de erkekler göğüs bölgesinde kıl yoğunluğuna bağlı olarak düzenlenen seanslar sonrasında istenmeyen tüy probleminden tamamen kurtulabilirler.

Sırt bölgesinde istenmeyen tüy sorunu yaşayanlar hafif ağrılar ile çeşitli seanslar düzenlenerek tüy sorunundan tamamen kurtulabilir. Sosyal olarak hayatınızın olumsuz etkilenmesine neden olan istenmeyen tüy sorunu çeşitli ağrılı yöntemlerle olduğu gibi lazer epilasyon yöntemi ile kalıcı olarak sorun olmaktan çıkar.

Tüm vücut lazer epilasyon
Tüm vücut lazer epilasyon

Genital bölge kalıcı çözüm arayanlar için en önemli bölgelerden biridir ve bu bölgenin istenmeyen tüylerden kurtulması oldukça can yakıcı olmaktadır. Bu nedenle bu bölgeye lazer epilasyon tedavisi uygulanarak hafif bir acı hissi ile beraber problemi tamamen sonlandırılabilir. Kadınlarda uygulama bikini bölgesi lazer epilasyon tedavisinden sonra erkekler için genital bölge lazer epilasyon tedavisi uygulanır. Erkekler için ağrılı bir tedavi sürerken kıl yoğunluğuna bağlı olarak seans sayısı gitgide azalabilir.

Yüz bölgesinde lazer epilasyon uygulaması özellikle de kadınların en çok yöneldikleri bir yöntemdir. Çünkü erkekler traş olarak kurtulabilecekleri istenmeyen kıllardan kadınlar lazer epilasyon yöntemi ile tamamen kurtulabilir. Ancak bazı erkeklerde yüzün üst kısmında hatta göz çevresine varıncaya kadar şeftali tüyler bulunmakta olup bu tüyler için lazer epilasyon yöntemi kullanılabilir.

Kol ve bacaklarınız özellikle kısa kol kıyafetler ve kısa etekler giydiğinizde çok fazla rahatsız edici olabilirken partnerinizle olan ilişkinizde de sizi rahatsız eder. Tüm vücut lazer epilasyon ile bugüne dek kullandığınız ağda cımbız ve traş yöntemlerinin dışında kalıcı çözüm sağlayan lazer epilasyon sizlerin tercihi arasında yer alabilir.

 

TEILEN

Yorum Yaz