Topshop 80’ler İlkbahar 2017 Koleksiyonu

0
926

Topshop ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonu 80’lerin yeni dalgası ile etkilenerek geliyor. Bu durum renk, kesim ve katmanları ile bazı desenlerinde görülebilir. Siluetleri güncelleştirilmiş parçalarda 80’leri anımsatan kalite net bir şekilde görülebilmektedir. Parçalarda dramatiklik yoktur trençkotlar, yüksek belli pantolonlar ve bandaj elbiseler tasarımlar arasında yer alıyor.

Aynı zaman aralığında yenilenen şu anda popüler olan bandaj elbiseler, bugünün tercihi ile seksi bir dokunuş kazınmıştır. Topshop ilkbahar 2017 hazır giyim koleksiyonunun çok eğlenceli olduğunu görüyoruz. Koleksiyonun stilleri, malzeme, desen ve siluetleri çeşitli şekilde tasarlanmıştır. Hatta yenilenmiş 80’lerin stil üstleri bahar pistinde izlemek çok eğlenceli .

topshop-kadin-giyim-2017

Ceketlerin farklı kesimlerini ve tasarımlarını görüp ilham alabilirsiniz.Bir ceketin kısa kürk palto ile eşleşen bir kürk yakası vardır. Dört farklı trençkotlar, farklı spor montlar diğer parçalar arasında.

topshop-ilkbahar-2017

iş giyim, dış giyim ve eğlenceli gece elbiseleri de vardır. Bahar için eğilim gibi görünüyor tasarımlar. Pembe gül ve yeşil yaprakları ile gri desenli gömlek gibi bir çok güzel çiçek desenli ürünler vardır. Bu yüksek belli rugan görünümlü pantolon, parlak fuşya ayakkabı ile eşleştirilmiş ve güzel gri bir ceket ile kombinlenmiştir.

topshop-2017

Koleksiyonun çoğu ayrıntılara dokunan parçalardan oluşur. İlk bakış yüksek belli lacivert bir pantolon üzerine, yüksek boyunlu gömlek mavi ve siyah zebra desenli üst ile kombinlenmiştir. Beklenmeyen yanık turuncu ayakkabılar ile ilginç bir dokunuş eklenmiştir.

topshop-80ler-ilkbahar-yaz-2017-koleksiyonu-1

Topshop ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonu pistinde en büyük patlama kesinlikle yular elbiselerde oldu. Orada sadece yüksek belli sıkı giysiler değil, aynı zamanda sarı, fuşya gibi parlak renkler de vardır.Bu elbiseler kesinlikle dikkatini çekecektir.

topshop-80ler-ilkbahar-yaz-2017-koleksiyonu-2

Topshop 1964 yılından beri yaklaşarak gelmiş, 80’lerin civarında ilham alınmayı başarmıştır. Topshop Unique koleksiyonu, şık tasarımlar ve en azından ilham almak için güvenilir bir kaynak olduğu iyi bilinmektedir.
Topshop ilkbahar 2017 koleksiyonu adeta markaya ilginç ve eğlenceli kıyafetler sağlamak için bir araya getirilmiş.

topshop-ilkbahar-2017-koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan Lacoste İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu başlıklı makalemizde ilkbahar modası 2017, ilkbahar yaz 2017 ve Lacoste hakkında bilgiler verilmektedir.

 

TEILEN

Yorum Yaz