Thermage Cpt Ameliyatsız Yüz Germe

0
71

Genetik ve çevresel faktörler cildinizin hızlı bir şekilde yaşlanmasına sebebiyet veriyorsa sizler de alternatif yöntemlerle ağrısız acısız olarak cildinizin daha genç ve daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Thermage cpt ameliyatsız yüz germe yöntemi ile kusursuz bir görünüm elde edebilir kısa sürede mucizevi etki yakalayabilir ve cerrahi müdahaleyi geciktirebilirsiniz.

Radyoaktif dalgalar ile uygulanan bu yöntemde cilt ve cilt altı dokular harekete geçirilerek yenileyici ve sıkılaştırıcı bir etki ortaya çıkar. Cildin alt katmanlarında bulunan kolajenler uyarılır ve zaman içerisinde cilt sıkılaşarak yenilenmesini sağlayan etki elde edilir böylece sarkmaların azalması ile gençleşme sağlanır. Böylece bu his 4 aya kadar artarak devam eder. Thermage cpt ameliyatsız yüz germe en çok kullanılan termik yöntemidir. Ciltte dudak, yüz, kol ve bacak ile kalçalar olmak üzere birçok bölgede uygulanabilen bu yöntem genellikle yüz bölgesinde tercih edilmekte sarkmaları da önlemektedir.

yüz germe

Estetik yöntemlerinde cerrahi müdahalelerden çekinenler için iyi bir alternatif sağlayan thermage cpt ameliyatsız yüz germe yöntemi mucizevi bir etkidir. 2 yıla kadar istediğiniz doğal görünümü sizlere sağlayan ve 6 aya kadar gençleşme etkisini artırarak maksimum düzeyde gösteren bu yöntem cildin doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak etkisini 2 yıl kadar koruyabilmektedir. Tekrarlanabilen bu yöntem sayesinde gözle görülür bir fayda elde edilir ve olduğundan çok daha genç bir görünüm de sağlanır.

Tek seansta istediğiniz mucizevi etki sağlanarak günlük yaşamınıza geri dönmeniz elde edilir. Bir iş çıkışında veya öğle yemeği saatinde dahi gelip uygulamayı gerçekleştirilebilir ve uygulama sonrasında da işinize tekrar geri dönebilirsiniz.
Thermage cpt ameliyatsız yüz germe işlemi uygulanan klinik ve uzmanın özelliği de etki açısından önemlidir. Bu nedenle sizler de güvenilirliğinden ve kalitesinden emin olduğunuz bir klinikte yüz germe işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu konuda sizlere destek verebilecek olan Quartz Clinique tarafından bilgi alabilir ve bu klinikte yüz germe işleminizi güven içerisinde gerçekleştirilebilir alanında profesyonel olan ekip sayesinde mucizevi değişimi gözleyebilir etkisini 2 yıl boyunca hissedebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz