Tesettür Elbise Modelleri

0
6885

Tesettür Elbise Modelleri

Özellikle son yıllarda bayanların giyim seçeneklerine şöyle bir göz attığımızda, tesettür elbise modellerinin büyük bir ilgi gördüğüne tanıklık ediyoruz. Tıpkı daha önceki sezonlardaki gibi, 2016 sezonunun tesettür elbise modelleri de son derece ilgi çekici ve şık tasarımlara sahip. Bu anlamda insanmış birçok moda tasarımcısının ortaya çıkarmış olduğu elbise seçenekleri ile bayanlar, oldukça şık bir görünüme kavuşabilmektedirler.

Bundan 10 yıl öncesine kadar tesettür giyim adı altında bir moda anlayışından söz etmek mümkün değilken, günümüzde bu anlamda bir çığır açıldığını söyleyebiliriz. Elbiselerden tutun feracelere hatta mayolara kadar tesettür giyim başlı başına bir moda olarak karşımıza çıkıyor artık. Bu yönüyle tesettür giyim, çok geniş bir alana sahip durumda…

Bugün dahi tesettür giyimin her ne kadar sınırlandırılmış olduğu zannedilse de, yeni sezon sunulmuş olan ürünler ile beraber, birbirinden çeşitli tasarımların ortaya konulduğu elbiseler bulabilmek oldukça kolay. Söz konusu bu elbiseler arasında en çok rağbet görenleri şu şekilde sıralayabiliriz…

1) Düğme Detaylı Elbiseler

Aksesuardan vazgeçemeyen bayanlar için tesettür elbiseler arasında, göğsü düğme detayları ile tasarlanmış olan modeller son derece şık ve ideal. Koyu renk elbiseler üzerinde daha ziyade renk ile uyum sağlayan düğmeler mevcutken, açık renk elbiselerde ise bu durumda daha dikkatli olunması gerekmektedir.

2) Kemerli Abiyeler

Tesettür giyim söz konusu olduğunda en çok kullanılmakta olan elbise modellerinden bir tanesi de abiyelerdir. Tesettür abiyeler, eklenen kemer detayları ile son derece şık bir görünüm kazanmakta olup tasarımcıların büyük önem vermiş olduğu modeller arasındadır. Tesettür abiyeler, birbirinden çeşitli kemer ve toka seçenekleri ile bayanların beğenisine sunulurken, renk uyumları de kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

3) Taş Süslemeler

En son sezon ve yepyeni tasarımları ile tesettürlü bayanların beğenisine sunulmuş olan abiye modeller, gösteriş ve alımlılığın bir sembolü olarak, taş süslemeleri ile bayanların ciddi anlamda ilgi ve dikkatlerini çekmektedir. Söz konusu bu taş süslemelerin, elbiseyi boydan boya doldurduğu gibi, yalnızca göğüs kısımlarında veya kolun belirli kısımlarında da olabilmektedir. Veya yalnızca etek detaylarının bir bölümünde de bu taş süslemeler yer alabilmektedir.

Tesettür Elbise Modelleri 20

Tesettür Elbise Modelleri 19

Tesettür Elbise Modelleri 18

Tesettür Elbise Modelleri 17

Tesettür Elbise Modelleri 16

Tesettür Elbise Modelleri 16

Tesettür Elbise Modelleri 15

Tesettür Elbise Modelleri 14

Tesettür Elbise Modelleri 13

Tesettür Elbise Modelleri

 

Tesettür Elbise Modelleri 4

 

Tesettür Elbise Modelleri 9

 

Tesettür Elbise Modelleri 2

 

Tesettür Elbise Modelleri 22

 

Tesettür Elbise Modelleri 6

 

Tesettür Elbise Modelleri 5

 

 

TEILEN

Yorum Yaz