Siyah Noktalardan Anında Kurtulmanın İnanılmaz Yöntemi

0
6953

Siyah noktalardan kurtulmak için kadınlar yüzlerce lira ya aldıkları losyon ve cilt temizleme solüsyonlarının yapamadığını aklınıza bile gelmeyecek bir yöntem siyah noktalardan kurtulmanızı sağlayacak.

Siyah noktalar insan cildindeki gözenekleri dolduran ölü deri, yağ, kir ve sebumdur. Aslında renksizdir ancak dış dünyanın etkisiyle kirlenerek renk değiştirir ve siyah nokta ismi de buradan gelir.

Siyah noktalar uzun süre temizlenmez ve ciltte kalırsa sivilceye ve bene dönüşme olasılığı çok yüksektir. Siyah noktalar özellikle yağlı ciltlerde yüz bölgesinde burunda görülmektedir. Türlü pahalı kozmetik ürünleri siyah noktayı temizlediğini iddaa etsede yüzeyden temizleme yaptığı için derinlemesine bir temizleme elde edilememektedir. Yüz temizleme losyonlarına alternatif olan maskeler ise gereksiz pahalıdır.

Tutkal yöntemi ile siyah nokta temizleme kulağa biraz garip gelse de uygulandığında etkisini anında görmüş olacaksınız. Bu yöntem için beyaz ahşap tutkalı kullanılmaktadır. Çok ince bir tabaka halinde sorun bölgenize parmağınızla tutkalı uygulayın ve 20-25 dakika arası kuruması bekleyin. Kurumasının ardından çok yavaş tutkalı yırtmayacak şekilde çekerek alın. Çıkan sonuca çok şaşıracaksınız. Temizlemenin ardından temizleme losyonu ile bölgeyi temizleyin.

TEILEN

Yorum Yaz