SEKSİ AYAKKABI MODELLERİ 2015

0
6552

Ayakkabı denildiğinde hem bayanların hem de erkeklerin bu konuda oldukça hassas ve seçici olduklarını söyleyebiliriz. Bu yıl özellikle bayan ayakkabıları arasında seksi modeller oldukça ön plana çıkmaktadır.

sexy-ayakkabı

Seksi ayakkabı modelleri 2015 yılında günlük kullanımdan iş yaşantınıza kadar her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı tasarımlara sahiptir.

Özellikle ince ve yüksek topuklu bir kırmızı ayakkabı ile oldukça seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

sexy-ayakkabı-2

Bu yıla damgasını vuran seksi ayakkabı modelleri arasında abiye tarz olarak gruplandırılan gümüş rengi ve dore rengi platform topuklu ayakkabılar ön plana çıkmaktadır.

Özellikle tek bantlı ve bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılar hem sizleri zarif bir görünüm içerisine sokacak hem de oldukça seki bir tarz sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca üzeri çiçek işlemeli ve büyük çiçekler ile kaplı platform topuklu ayakkabılar da yaz mevsiminde abiye giyimde seksiliği ön plana çıkarak ayakkabı çeşitleri arasında yer almaktadır.

sexy-ayakkabı-3

Kırmızı rengi seksi görünmek için anahtar kelime olarak adlandırılır. Bunun için de kırmızı ve saten bilekten bağlamalı bir topuklu ayakkabı ile oldukça seksi bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kırmızı sivri burun ve ince topuklu bir ayakkabıyı iş yaşantınızda da tercih edebileceğiniz gibi stiletto olarak tanımlanan bu ayakkabıların oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olduğunu da ayrıca belirmek isteriz.

Dantel detaylı topuklu ayakkabıları da seksi bir görünüm için tercih edebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz