Saten Lazer ile Acısız Epilasyon

0
803
acısız epilasyon

 

Lazer epilasyon yöntemleri her geçen gün gelişmektedir. Genellikle bayanların kullandığı düşünülsede artık erkeklerinde özellikle tercih ettiği kişisel bakım yöntemidir. Lazer yöntemlerini, kullanılan cihazları sıralayabiliriz ancak en son teknoloji olan saten lazer yönteminden bahsediyor olacağız.

Saten Lazer nedir?

En çok tercih edilen clarity epilasyon cihazının son teknoloji geliştirilerek acısız, kullanışlı ve konforlu olarak üretilmiş yeni cihazıdır. Uygulanan alanlarda etkisinin güçlülüğü sayesinde çok kısa sürede sonuç alınan diğer uygulamalara kıyasla 5-6 seansta istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayan bir yöntemdir.

Saten Lazer ile istenmeyen tüylerden nasıl kurtulabiliriz?

Öncelikle 5-6 seansta istenmeyen tüylerden kurtulacağınız garanti edilmektedir. Saten lazer seans süreleri de uygulama etkinliği sebebiyle çok daha kısa sürmektedir. Uygulama da jel, jilet gibi hiçbir ön hazırlık olmadan direkt seansa başlandığı söylenmektedir.

Diğer yöntemlere göre daha mı az acı hissedilir?

Saten Lazer yönteminde temel amaç acısız, ağrısız ve kısa sürede sonuç alınmasıdır. Bizler güzelleşmek isterken hem kısa sürede olmasını hem de zahmetsiz olmasını isteriz. Saten lazer kullanıcı istekleri ve memnuniyeti için bu son teknolojiyi geliştirmiştir. En acısız, en kolay ve en kısa sonuç veren yöntem bu sebeple özellikle tavsiye edilmektedir.

Saten Lazerin yan etkisi var mıdır?

Cihaz üretim aşamasından test aşamalarına kadar hiçbir yan etkiye rastlanmadığının klinik olarak test edildiği özellikle vurgulanmaktadır. Cihazda bulunan soğutucu özelliği sayesinden en sık rastlanan ciltte kızarıklığın bu yöntemle ortadan kalktığı belirtilmektedir. Bu sebeple saten lazer yönteminde hiçbir yan etki bulunmadığı belirtilmektedir.

Erkeklerde saten lazer ile istenmeyen tüylerden kurtulabilir mi?

Erkeklerinde bu yöntemle istenmeyen tüylerden kurtulduğu söylenmektedir. Erkeklerde uygulamanın kadınlarla hiçbir farkı olmadığı, dileyen herkesin bu yöntemle istenmeyen tüylerden kurtulabileceği belirtilmektedir. Özellikle erkeklerde oluşun kıl dönemleri sebebiyle saten lazer ile bu sorundan kurtulduğu da paylaşılmaktadır.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için acısız, zahmetsiz ve kısa zamanda çözüm için saten lazer yöntemini tavsiye ediyoruz. Güzellik, temizlik, rahatlık için çok kısa zamanda bu kadar çok tercih edilen bu yöntemi güvenle tavsiye ederiz.

Uygulama, ürün hakkında detaylı bilgiye Satenlazer.com adresinden ulaşabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz