Samsung S7 Edge Fiyatları cimri.com’da karşılaştır

0
561

 

Teknolojik Dünya düzeni içerisinde yer alan canlılar olarak kendimizi bazen çok şanslı hissettiğimiz olmuştur. İnsanların kendisini şanslı olarak görmesi içerisinde bulundukları durumlara ayak uydurmalarına bağlı olarak gelişmektedir. Teknoloji çağı içerisinde varlığımızın bulunması bir çok insan için şans olarak görülse de bir çok insan içinde içinden çıkılmaz bir sendrom olarak görülmektedir. İnsanların farklı düşüncelere sahip olması hayatın farklı noktalarında farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır.

İnsanlar farklı marka ve modelleri benimseyerek hayatlarını kolaylaştırmak için çabalamaktadırlar. Teknoloji dünyasında varlığını kabul ettiren ve isminden söz ettiren, 1969 yılında Güney Kore’de kurulan Samsung günümüzde televizyondan, beyaz eşyaya, telefondan, kombiye kadar bir çok elektronik eşya üreterek kendisini kanıtlamıştır.

Samsung markası kendisini son 5 yıl içerisinde mobil cihazlarda ön plana çıkartarak akıllı cihaz pazarında etkin bir yer almıştır. Samsung s7 edge markanın en son akıllı cihazı olarak piyasa da satışa sunulmuş ve Samsung kullanıcılarını harekete geçirme amacıyla bir çok özelliği aynı anda duyurmuştur.

bklagd

Samsung Akıllı Cihazların Lideri

Samsung akıllı telefon sektöründe varlığını Dünya pazarı içerisinde kanıtlamış bir markadır. Markanın kendi içerisinde bir çok modeli ve model grupları mevcuttur. Her kullanıcıya ulaşmak için farklı fiyat politikalarında, farklı özelliklere sahip bir çok seriyi piyasaya sunan Samsung Şubat 2016 yılı içerisinde en son modeli olan s7 Edge ile mobil cihazlar içerisinde ki en iddialı modelini piyasaya sunmuş oldu. 5,5 inç büyüklüğe sahip olan telefon 1440 X 2560 çözünürlüğe sahip olan mobil cihaz, 4 GB Ram ile donanımsal olarak oldukça özel bir cihaz olarak Samsung akıllı cihazlar içerisinde lider bir model olarak yerini almıştır.

r6gag7

Güçlü Bir Akıllı Cihaz S7 Edge

Akıllı cihaz modelleri farklı markalar altında varlığını sürdürse de gelişen teknolojinin hızlı bir şekilde kullanıcılara takdim edildiği en somut şeklidir. Akıllı cihaz markalarından olan Apple, HTC, Sony ve benzeri nitelikte bir çok markanın içerisinde varlığını üst sırada yaşayan Samsung S serisi 2010 yıllarında piyasa sürdüğü ve piyasada kendisine bir kullanıcı kitlesi oluşturduğu en net modelidir. S serisinin en son modeli olan Samsung S7 edge tasarım olarak bir çok farklılığı içerisinde barındırdığı gibi donanım olarak da rakiplerini geride bırakacak özelliklere sahiptir. 2.3 GHz ve 1.6 GHz hızlarında çalışan dörder çekirdekli iki işlemciye sahip olan model, 4 GB kapasitesindeki belleği ve güncel gereksinimleri rahatlıkla karşılayacak 32 GB’lık dahili depolama alanıyla farkını ortaya koymaktadır.

Samsung s7 edge

Cimri.com ile Samsung S7 Edge’yi Hızlı ve Uygun Fiyata Alın

Samsung markasına ait bir çok farklı modeli araştırmak isteyen kullanıcılara tek br noktadan destek verebilecek alt yapıya sahip olan cimri.com cep telefonu başta olmak üzere, Beyaz Eşya, Bilgisayar, Elektronik ve Fotoğraf gibi bir çok ana kategori içerisinde onlarca alt başlık ile kullanıcıların aradıkları ürüne tek bir noktadan farklı satış noktalarını görme potansiyeli sunmaktadır. İnsanların seçtikleri ürünler hakkında farklı alanlarda ki satış fiyatlarına tek ekrandan ulaşacak olan kullanıcılar, direkt olarak ürünü almak için harekete geçebilme işlevleri cimri.com ekranı üzerinde yer almaktadır. Cimri.com da yer alan ürünler tüketicilerin seçtikleri ürünler olup, ürünleri arama ekranlarından direkt olarak kelime bazlı olarak arayarak ya da sol tarafta yer alan kategori seçim özelliği ile alt başlıklara ayırarak direkt olarak ürüne erişerek arama yapabilirsiniz.

Cimri.com S7  Edge Fiyatı satış yapan web sitelerine ait karşılaştırma bilgilerini görüp en uygun ürünü görmenize yardımcı olur. Ürünlere ait cimri.com aracılığı ile alışveriş yapan kullanıcılar tarafından eklenmiş yorumlarda bulunması kişilerin ürünleri almadan önce fikir sahibi olmasına yardımcı olacaktır. Cimri ile en uygun fiyata S7 Edge cihazına sahip olabilir, geniş özelliklere sahip Samsung S7 Edge ile akıllı cihaz dünyasına adım atabilir ya da daha iyi bir noktaya gelebilirsiniz.

Geniş Ekran 4 GB RAM Kenar Ekran Özelliğiyle Farkı Hissedin

Kullanıcıların farklı tarzda bir akıllı cihaz deneyimi yaşaması için piyasaya sunulan Samsung S7 edge modeli geniş ekran seçimi ile Samsung kullanıcıların tercihi olan büyük ekran detayını atlamamıştır. 5,5 inç ekran büyüklüğüne sahip olan cihaz, yenilikçi bir tasarıma sahip olduğu için kullanılan malzemelerin kalitesiyle görsel olarak büyük bir kalite hissiyatını kullanıcılara sunmaktadır. 2.3 GHz işletim sistemine sahip olan S7 Edge, 3600 mAh değerindeki devasa bataryasıyla gün içinde şarj sorunu yaşanmasının önüne geçen model, 55 saat müzik oynatabilirken, 3G modunda 27 saatlik konuşma süresi vadediyor. Android işletim sistemine sahip olan cihaz parmak okuma özelliği sayesinde güvenlik noktasında kullanıcıya bağlılığını gözler önüne sermektedir. Çift Kamera özelliği sayesinde profesyonel etkide kareler yakalayabilecek ve elde ettiğini görselleri düzenleyerek tüm sosyal ağlarınızda rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

Yazılım ve Donanım Harikası

Samsung Galaxy S7 Edge kavisli ön ekranı sayesinde tasarımda bir adım ön plana çıkmaktadır. Metal kasa ve farklı renk seçenekleriyle satışa yönelik stratejileri içerisinde bulunduran marka 2.3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Exynos M1 işlemciye ek olarak 1.6 GHz hızındaki dört çekirdekli ARM Cortex-A53 işlemciyle üst seviye performans sergileyen s7 edge  ön planda olmaya devam ediyor. 4 GB’lık belleğiyle çok sayıda oyun ve uygulamanın bir arada çalıştırılabilmesine izin veren S7 Edge , 32 GB’lık dahili depolama alanıyla da günceli yakalıyor. Kullanıcıların gerekli görmeleri sonucunda harici hafıza kartları sayesinde 200 GB’a kadar bir genişletme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi sevenlere harika özellikler sunarak profesyonel bir makine hissiyatı sunmaktadır.

 

TEILEN

Yorum Yaz