Sakalların Sert Çıkması için

0
1257

Sakalların sert çıkması için

Sakalların dağınık çıkması veya sert çıkmaması estetik açıdan büyük bir sorun yaratır. Sakal ve bıyık modasının yeniden canlandığı son yıllarda kıl sorunu yaşayan erkek sayısı oldukça fazladır. Sakalların ince ve seyrek çıkması genetik bir özelliktir.

Sakalların gürleşmesi için ne yapmalıyım?

Sakalların gürleşmesi için sarımsak tavsiye edilen bir yöntemdir. Sarımsak tedavisi işe yarayan bir yöntem olsa bile genellikle sakal kıran ve saç kıran tedavisi için kullanılmaktadır. Sebebi ise cildi yakması ve tahriş edici özellikte olmasıdır. Kötü kokusu ve kullanım zorluğu sebebiyle sakalların sertleşmesi için kullanılmaz. Sakal çıkarma ve gürleştirme yöntemleri sarımsak yağı içeren sakal serumu kullanmaktan geçmektedir. Doğal çözüm yollarından birisi olan sarımsak formülü ile hazırlanan sakal serumları bu konuda etkili olmaktadır.

sakal çıkarma

Günlük tıraş olan erkekler sakalların yumuşaması için sakal çıkarma yöntemleri ararken sakalları çıkmayan, seyrek olan ya da sakallarını gürleştirmek isteyenler ise sakal serumu kullanmaktadır. Sakal serumu düzenli kullanımda etki gösteren ve işe yarar faydalar gösterebilen bir losyondur.

Jilet vurmak, ustura ile tıraş olmak, badem yağı sürmek gibi yöntemler sakalların sertleşmesine ya da gürleşmesine neden olmaz. Sakalların kalınlaşması, sertleşmesi ve gürleşmesi için sakal serumu kullanımından başka mezoterapi ve sakal ektirme yöntemleri vardır. http://www.sakalcikarma.gen.tr/ sitesinden sakal çıkarma ürünlerine göz atabilirsiniz.

 

TEILEN

Yorum Yaz