Sakal çıkarma yolları nelerdir?

0
845
sakal çıkarma

Sakal çıkarma yolları nelerdir?

Sakal erkeklerde bir gösteriş ve karizma unsurudur. Dinde de sakal bırakmanın sünnet olması Müslüman erkekleri ilgilendirmektedir. Ergenlik çağında başlayan tüylenme zaman içinde sakala dönüşmektedir. Bazı kişilerde ise genetik olarak sakallar seyrek ya da ince çıkmaktadır. Sakal nasıl çıkar ile sakallarınızı daha gür çıkartabilirsiniz.

Sarımsakla sakal çıkarma ve sık sık tıraş olmak sakal çıkarmaya yardımcı olduğu bilinen taktiklerdir. Sakal ekimi ve sakal ektirme işlemleri sakal çıkarmanın kesin yolu olsa da pahalı ve zor bir operasyon olduğu için herkes tarafından yaptırılamaz.

sakal çıkarma

Sakal ekimi nasıl yapılır? Sakal kökü enseden alınan saç köklerinin yüz bölgesine ekilmesi ile yapılır. Saç kılları daha zayıf ve ince olduğu için gerçek sakal gibi olmamaktadır. Sakal ektirme ve dermo mineral fiyatı her kök için 5 TL fiyata yapılmaktadır. İdeal bir sakalda ortalama 30.000 adet kıl bulunur. Bu da demek oluyor ki 150 bin tl yani eski parayla 150 milyar ödeyerek sakal ektirebilirsiniz. Aslında bu tür işlemlere gerek kalmadan doğal sakal çıkarma yöntemleri ile sakal kökleri güçlendirilerek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Sakal kökleri sakalın oluşması için uygun ortamdır sadece bazı durumlarda güçlendirilmesi gerekir.

sakal çıkarma 2

Sarımsak özlü sakal serumu kullanarak sakal köklerinize bakım yapabilirsiniz. Dermo Mineral sakal losyonu bu konuda uzmanlar tarafından hazırlanmış bir losyondur. Resmi satış sitesi üzerinden kapıda ödemeli olarak satın alabilirsiniz. Sipariş vermek için numaranızı bırakın yeter, isterseniz kargo şubesinden Dermo mineral serumunu teslim alma imkânınız vardır.

 

TEILEN

Yorum Yaz