Saç Rengini Yoğunlaştıran Şampuanlar

0
514

Saç Rengini Yoğunlaştıran Şampuanlar

Saçların boyama işleminden sonra kısa sürede rengini kaybetmeye başlaması, çok sayıda kadının ortak problemi haline geldi. En kaliteli saç boyaları kullanılıyor olsa dahi güneş, yıkama işlemi ve ısı saç renginin zamanla değişmesine sebebiyet verebiliyor. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız Davines tarafından üretilen renk koruyucu şampuan çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Özel bir formül eşliğinde geliştirilen şampuanlar hem doğal saçların hem de boyama işlemi görmüş olan saçların rengini yoğunlaştırıyor. Bu sayede ısı, güneş ya da yıkama işlemlerine karşın renkte solma ya da değişim çok daha uzun süre meydana gelmiyor. Bir İtalyan markası olan Davines sıra dışı ürünler hazırlayarak dünya genelinde en çok tercih edilen markalardan biri haline geldi.

Sarı Saçlara Özel Davines Silver Gümüş Şampuan

Eğer saçlarınızı platin sarı, gri ya da beyaz renkte kullanıyorsanız bu renkleri koruyan ve yoğunlaştıran bir formüle sahip Davines Silver Gümüş Şampuanı tercih edebilirsiniz. Şampuan aynı zamanda saçları nemlendirme ve güçlendirme etkisine de sahip olduğundan saç bakımı yapmanızı da sağlayabiliyor. Altın sarısı ya da bal rengi saçlara özel şampuan çeşidi de mevcut. Markanın bakır tonlarında ya da kahve tonların saçlar için hazırladığı özel şampuanları da bulunduğundan saç renginiz ne olursa olsun ideal ürünü şampuan serisinde kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Saç Rengini Nasıl Koruyabilirsiniz?

Elbette saçların rengini korumak için yapmanız gereken sadece doğru şampuanı kullanmak değil. Aynı zamanda saçlarınıza düzenli olarak bakım yapmalı ve yıpranmasını da önlemelisiniz. Örneğin saçınızı her gün yıkamanız, Davines şampuan çeşitlerini kullansanız dahi renk solmasının çok kısa sürede gerçekleşmesine neden olur. Ayrıca saç köklerinin beslenmesini engeller ve farklı saç sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle saçlarınızı iki günde bir yıkamaya özen gösterin.

davines

Isı saç rengini kaybettiren bir diğer etmen. Saç düzleştirici, maşa ve fön gibi işlemlerden olabildiğince uzak durun. Eğer uzak duramıyorsanız son derece güçlü bir formüle sahip olan Davines Tüm Saç Tipleri İçin Bakım İksiri kullanabilirsiniz. Yıpranmayı azaltan ve saçları güçlendiren bu ürün en azından ısının saçlarınıza verdiği zararı minimuma indirgeyebilir.

 

Saçınızın rengini korumak için güneşten de uzak durmanız gerekebilir. Fakat yaz aylarında bu pek mümkün olmayabiliyor. İşte bu durumda saçları güneşin zararlı ışınlarından korumanız gerekli. Markanın ürün çeşitleri arasında saçları koruyan ve özellikle UV ışınlarının zarar vermesini önleyen ürünler de mevcut. Saç tipinize ya da kullanım şeklinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Davines Setleri Saç Bakımını Kolaylaştırıyor

Sağlıklı ve sorunsuz saçlara sahip olmak isteyenler de tercihini genellikle Davines ürünlerinden yana kullanıyor. Çünkü hazır setler halinde saç bakımı paketleri de sunan marka, en hızlı ve en kolay şekilde saçlarınıza bakım yapmanıza olanak tanıyor. Davines Replumping Esneklik Kazandıran 3’lü set saçların daha yumuşak ve daha esnek olmasını sağlayan bir bakım seti.

Eğer kepek sorunu yaşıyorsanız bu durumda markanın Purifying Kepeğe Karşı İkili Set tercih edebileceğiniz bakım setlerinden biri. Hazır setler, birbiri ile uyumlu ürünlerden oluştuğu için problemsiz bir saç bakımı yapmanıza da olanak tanıyor.

Davines Ürünlerini Almanın Kolay Yolu

Davines marka ürünleri aramak için uzun uğraşlar vermenize hiç gerek yok. En kaliteli saç bakım ürünlerini kullanıma sunan Tahta Tarak, markanın istisnasız tüm ürünlerini temin edebilmenizi de sağlıyor. Üstelik internet üzerinden kolaylıkla ürünleri inceleyebiliyor, içerikleri hakkında bilgi alabiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece www.tahtatarak.com adresine tıklayarak marka tercihinde bulunmak olacak. Tüm ürünler hemen karşınıza çıkıyor.

 

TEILEN

Yorum Yaz