Saç Kesim Modelleri

0
3623

Saç Kesim Modelleri

Bu yazımızda, tüm bayanların yüz şekline uygun saç kesim modelleri üzerinde duracağız. Bu yazımızı okuduktan sonra artık sıradan bir hale gelmiş saç modellerinden kurtulacak daha hareketli saç modellerini kullanmaya başlayacaksınız. Size sunacağımız saç kesim modelleri nden kendinize en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

İşte sizler için seçtiğimiz saç kesim modelleri:

Omuz Hizasında Küt Saç Kesimi

Omuz-Hizasında-Küt-Saç-Kesimi

Enselerinize kadar uzanan şekliyle farklı bir havaya sahip olmanızı sağlayacak küt saç kesimi, botunuzun daha uzun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. Yalnızca birkaç dakika sürecek kolay şekil alan bu saç modeli aynı zamanda size muhteşem bir endam katacaktır.

Bu saç modelinize doğal kıvrımlar verebilir, aynı zamanda retro dalgalar da oluşturabilirsiniz.

 

Kısa Küt Kesim

Saç-Kesim-Modelleri-2

Hangi yaşta olursanız olun hiç tereddüt yaşamadan tercih edebileceğiniz  kısa bir saç modeli arayışı içerisindeyseniz tercihiniz mutlaka kısa küt kesim modelinden yana olmalı. Çünkü küt kesim saç modeli hemen hemen her yüz tipi ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu saç şekli sizi son derece modern ve havalı çok  bir şekle sokacaktır.

Rahat bir kullanıma sahip olan  ve şekillendirmesi de son derece basit olan küt saç modellerini çok sık elektriklenen, yoğun dalgalı ve gür saçlara sahip bayanlara kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü çok sık kabarma özelliği gösteren ve gür saçları kontrol etmek son derece  zor bir meseledir. Saçlarınız ile alakalı devamlı problem yaşamaktansa size daha uygun saç kesimi modellerine  yönelmeniz daha isabetli olacaktır..

 

Kat Kat Kesimler

Saç-Kesim-Modelleri-3

Bayanların hiçbir şekilde vazgeçemediğj katlı kesim saç modelleri hemen hemen her yüze giden son derece havalı saç kesim modelleridir.Özellikle kırıklaşan ve çatallaşmış  saç uçlarınızdan kurtulmak ve aynı zamanda da  saçlarınızı çok fazla kısaltmak istemediğinizde son derece ideal  kesimlerdir. Aynı zamanda katlı saç kesimleri sizi olduğunuzdan daha genç gösterici bir özelliğe sahiptir. Saç şekilldendiricileriniz ile birbirinden değişik stillerde kullanım kolaylığı ve tarz değişikliğine bu saç kesimi ile sahip olabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz