Ray-Ban Clubmaster Modelleri Atasun Optik’te

0
958

Ray-Ban marka güneş gözlükleri ile ilgili piyasada birçok bilgi bulunmaktadır. Gözlüklere düşkünlüğüm olduğundan dolayı, markanın gözlükleri hakkında büyük bir araştırma yaptım. Birçok firma, sunmuş oldukları güneş gözlükleri hakkında sadece satışa yönelik yorumlar yapmakta ve sundukları her model gözlüğün de kişilere fayda sağlayacaklarını iddia etmektelerdi. Fakat bu vaatlere inanıp mağdur olan birçok insan var ve ben de bunlardan sadece bir tanesiyim.

Ünlü bir markadan çok pahalı bir fiyat ile gözlük aldım ve onu kullanmaya başladım. Fakat ilerleyen günlerde televizyonda bir reklam gördüm ve almış olduğum gözlük modelinin bu reklamda olduğunu fark ettim. Bu reklam Atasun Optik ve ürünlerini tanıtıyordu. İnternet üzerinden araştırma yaptığım zaman, Atasun Optik’in evime çok yakın bir konumda olduğunu fark ettim. Fakat buna rağmen doğrudan şubeye gitmek yerine önce internet sitesine giriş yaptım. Almış olduğum güneş gözlüğü modeli, aynı markada sitede yer alıyordu. Fakat fiyatı neredeyse yarı yarıya daha uygundu.

kadin gunes gozlukleri

Firmaya gittiğimde ise bu durumun tamamen gerçek olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Atasun Optik’te müşteriler ile çok iyi bir şekilde ilgileniliyor ve hem bu sebep hem de fiyatların uygun olması, beni yeni bir gözlük almak için ikna etmişti. İnternet sitelerinde incelemiş olduğum Ray-Ban’ın kadın clubmaster modelleri tekrar inceledim. Ürünler hem olduğundan daha kaliteli hem de daha uygundu. Ürünü satın aldığım zaman, kutunun içerisinde bir kalabalık gördüm. Eve geldiğimde ise gözlüğün ve kutusunun yanı sıra, gözlüğe ait 2 yıllık garanti belgesini, gözlük temizlemek için piyasada çok pahalı bir şekilde elde edilebilen temizlik bezi ve temizleme spreyini de ücretsiz bir şekilde vermişlerdir.

Benimle sürekli olarak ilgilenmeleri, yüz yapıma ve güneşe yönelik şikâyetlerime en uygun modeller bana gösterildi. Kararlarım sırasında ise bana hiçbir şekilde yorum yapılmadı ve tamamen benim kararım ile ürünü temin ettim. Satın almış olduğum clubmaster gözlükleri, güneşin UV ışınlarını yüzde yüz bir şekilde kesmekte ve kesinlikle gözlerinizi rahatsız etmemektedir. Bundan dolayı, birçok bayanın bu ürünleri inceleyip almasını kendi tecrübelerime dayanarak tavsiye ederim.

 

 

TEILEN

Yorum Yaz