Plajlar Butikoya ile Cıvıl Cıvıl

0
672

Merhaba Butik Oya’nın Kıymetli Takipçileri 

Güneş, Antik Yunanlılar’ın Helios’u, Hititlerin Arinna’sı, ateş saçan arabasında, altın rengi elbisesinin içinde, başında ışıklar saçan renkli gülümsemesi ile geliyor her sabah. Kimi zaman neşeli, kimi zaman da “Dokunanı fena yakarım” kızgınlığıyla geliyor muzip, afacan güneş.

Güneş,  gelirken yaşam enerjisini de getirir yanında.  Gökyüzünün ortasına başköşeye kurulur,  hediye olarak yaz mevsiminin ışıltısını savurur yağmur gibi dört bir yana. Denizler, kasvetli hallerinden kurtularak cıvıl cıvıl turkuazın, lacivertin en güzel tonlarına bürünür.  O deli gibi poyraz esen rüzgar durulur, ılık bir tatlı melteme dönüşür.

Yaz mevsimi, her zaman bu duyguları uyandırır bende. Renkli kurdelalarla sarılı bir paket gibi tatilin başladığını haber verir.  Evet, tatil deyince hepinizin bana doğru yönlendiğini görebiliyorum.  Tabi çalışan kesim, bir yıl boyunca karıncalar gibi durmadan çalışır çabalar. Evde oturanlarda çılgınlar gibi didinir durur.  Sonunda, evet sonunda “ Yaşasın Tatil” geldi nidaları eşliğinde planlara başlanır, günler sayılır.

306080_y93rph7ukn9

Kimimiz Akdeniz’in lacivert, kimimiz de Ege’nin turkuaz rengine hayran olup yollara koyuluruz. Koyuluruz koyulmasına da ya giyim kuşam konusu…   “ Bikinim deforme olmuş ya da mayomun modası geçmiş”, v.s buna benzer serzenişler tanıdık geldi mi? Geldi, geldi, değil mi? Çünkü her yıl plaj kıyafetleri yaz modası da değişikliğe uğrar ve bizler aynı kıyafetleri giymek istemeyiz.

Plajların en renkli, en şık olanı, olmayı kim istemez ki? Elbette, hepimiz isteriz.  O zaman şimdi, ne yapıyoruz?  Telefona sarılarak ya da bilgisayar, tabletlerimizi açarak www.butikoya.com sitesine bakıyoruz. Plajların en seksi, göz dolduran, yazın bütün coşkusunu çevremize yansıtabileceğimiz tüm  mayo modelleri, bikini modelleri, Plaj grubu ile yaz alışverişi Butikoya’da gizli. Efsunlu bir bahçe gibi Butikoya.  Her kesime hitap ediyor. Nostaljik, Sade, Dinamik, Coşkulu, Gizemli… Bu liste uzar gider sevgili Butikoya takipçileri.

306080_7nc260i10dm

O zaman vakit kaybetmeden bu seçkin ürünlere sahip siteyi incelemeye başlıyoruz. Unutmadan, bu kadar kaliteli ürün yelpazesini, bir o kadar da uygun fiyatlarla siz sevgili dostlarıyla buluşturuyor Butikoya.  Ödemede de, kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme, daha ne olsun. Güler yüz, güvenli alışverişin adresi olmayı başarıyor.

Benimde siz sevgili Butikoya takipçileri için moda maceralarımı paylaştığım, Moda’nın Aslı adlı bir köşem mevcut. Bize misafir olmaya ne dersiniz? Puantiyeli bikiniler,   Tabi ki Butik Oya.com da. Benden söylemesi… Duyanlar duymayanlara söylesin ki bu orijinal, yenilikçi, kaliteli ürünlerden faydalanmayan kalmasın…

Yaz alışverişi için, en güzel plaj kıyafetleri sizleri bekliyor…

Sevgilerimle,

Aslı Ulusoy

 

TEILEN

Yorum Yaz