Yeni Nesil Perdecilik; Perde Mobil

0
1206
mobil perde

Perde Mobil Nasıl Çalışır?

Yeniliğin ve teknolojinin adresi  Perde Mobil evlerinizi, ofislerinizi kısacası tüm yaşam alanlarınızı güzelleştirmeniz için hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen Perde Mobil perdeciliğe farklı bir anlayış getiriyor. Müşterilerin mağaza mağaza dolaşmadan hayallerindeki perdelere sahip olmasını sağlayan Perde Mobil hızlı ve kullanışlı hizmeti ile pek çok açıdan tasarruf yapmanızı sağlıyor.

Sadece Satın Aldıklarınızı Ödeyin

Perde Mobil sunduğu farklı hizmet anlayışı ile sadece satın aldıklarınızı ödemenizi sağlar. İlk bakışta elbette herkes satın aldığını öder ancak her ürünün size ulaşmasının bir maliyeti vardır. Mağaza maliyetleri de ürünlerin fiyatlarına eklendiğinden dolayı mağazadan aldığınız ürünlerde hiçbir zaman sadece ürüne para ödemezsiniz. Mağazasız perdecilik ile ekonomik anlamda uygun çözümler sunan Perde Mobil gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıyor.

Bir Telefonla Perde Sahibi Olun

Mağaza mağaza gezmeden tek bir telefonla perde sahibi olmanıza imkan sağlayan Perde Mobil yeni nesil perdecilikte fark yaratıyor. Perde Mobil kataloğunda yer alan tanınmış markaların perdelerini kolayca sipariş verebilirsiniz. Binlerce çeşit ve renk perdeyi tek seferde inceleme şansı sunan Perde Mobil onlarca mağaza gezerek bile göremeyeceğiniz modellere ulaşmanızı sağlıyor. Mağaza ve alan kısıtı olmadan tüm perdeleri müşterilerinin beğenisine sunan mobil perdeci sistemi hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor.

Perde Mobil Hizmetinden Nasıl Yararlanırsınız?

  • Perde Mobil tarafından size en yakın servis aracı herhangi bir ücret talebi olmadan adresinize yönlendirilir.
  • Servis elemanlarımız Perde mobil araçlarında binlerce perde modelini zevklerinize ve tercihlerinize göre ayrıştırarak size gösterir.
  • Perde modellerine karar verdikten sonra adresinizde olan ekip ölçüleri alır ve siparişinizi üretim merkezine iletilir.
  • Seçtiğiniz perdenin çeşidine ve boyutuna göre bir teslim tarihi belirlenir ve servis aracı ile perdeniz adresinize teslim edilir.

Düşük maliyetler ve hızlı çözümler ile hayallerinizdeki perdeleri kısa sürede teslim eden Perde Mobil ile ev dekorasyonunda hızlı değişimleri zahmetsizce yapabilirsiniz. Hızlı servisi ve teslimat süresi ile ön plana çıkan Perde Mobil hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

TEILEN

Yorum Yaz