Özge Özpirinçci’ye ‘Solo Türk’ uyarısı

0
1688

Aşk Yeniden’in başrol oyuncularından Özge Özpirinçci, dizide kullandığı telefon kılıfı nedeniyle uyarı aldığını duyurdu.

569f3f21c03c0e4fb02d8c18

Özpirinçci, Twitter sayfasına “Dizide kullandığım Solo Türk telefon kabıma Fox Tv’den uyarı gelmiş. Artık o kabı kullanamayacağım, bilgilerinize…” notunu düştü.

Güzel oyunucunun takipçileri ise attıkları mesajlarla duruma  tepki gösterdi.

 

Arkadaslar! Bekledigimiz aciklama geldi ben size durumu ozetliyorum… ? Soloturk’u dizimizde 40 bölüm gururla kullandık.Ancak bazı kotu niyetli kişiler benim de resimlerimi kullanarak illegal şekilde soloturk logosunu kullanip ticari ürünler üretmeye ve bunları İnternette satmaya başlamis. Bu illegal ticari durumu önlemek ve dizimizde ticari unsura dönüşecek ögeleri kullanmamak yönündeki yasalara uygun olması bakımından böyle bir işlem yaptık. Aksine yapılan yorumlar doğru değildir.Kanalin bu konuda bir yaptırımı yoktur, işlem yasalar dikkate alınarak yapılmıştır. Malum Merkur retrosundayiz… Iletisim problemleri yasayabilecegimiz donemler bunlar. Ama durum netlige kavustu! Hepinizi opuyorum! ?

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

“NEDENİNİ BİLMİYORUM”

Instagram sayfasında da telefon kılıfına ait fotoğrafı paylaşan Özge Özpirinçci “Böyle bir uyarı neye istinaden geldi, inanın ben de bilmiyorum” dedi.

 

Edit: Durum ile ilgili aciklamayi bir sonraki fotografta gorebilirsiniz! Olay netlige kavustu ?

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

“BEKLEDİĞİNİZ AÇIKLAMA GELDİ”

Özge Özpirinçci ilerleyen saatlerde ise ‘Solo Türk uyarısı’nın nedeni hakkında takipçilerini bilgilendirdi.  Özpirinçci instagram sayfasına ”

Beklediğimiz açıklama geldi. Ben size durumu özetliyorum…

Solo Türk’ü dizimizde 40 bölüm gururla kullandık.

Ancak bazı kötü niyetli kişiler benim de resimlerimi kullanarak illegal şekilde Solo türk logosunu kullanıp ticari ürünler üretmeye ve bunları internette satmaya başlamış.

Bu illegal ticari durumu önlemek ve dizimizde ticari unsura dönüşecek öğeleri kullanmamak yönündeki yasalara uygun oması bakımından böyle bir işlem yaptık. Aksine yapılan yorumlar doğru değildir. Kanalın bu konuda bir yaptırımı yoktur, işlem yasalar dikkate alınarak yapılmıştır. Malum Merkür retrosundayız… İletişim problemi yaşayabileceğimiz dönemler bunlar. Ama durum netliğe kavuştu! Hepinizi öpüyorum. ” notuyla duyurdu.

 

Özge Özpirinçci  Türk Hava Kuvvetleri'nin 100.yılına özel çekilen sinema filmi Anadolu Kartalları'nda rol almış, filmde Solo Türk'e seçilen pilot Ayşe Dinçer karakterine hayat vermişti.
Özge Özpirinçci Türk Hava Kuvvetleri’nin 100.yılına özel çekilen sinema filmi Anadolu Kartalları’nda rol almış, filmde Solo Türk’e seçilen pilot Ayşe Dinçer karakterine hayat vermişti.
TEILEN

Yorum Yaz