Orijinal Yoga Sistemi ile Kalıcı ve Sağlıklı Zayıflama

1
1089

Her gün uygulanan Orijinal Yoga Sistemi ve özel diyet sayesinde kişi istediği süre içinde kilolarını sağlıklı bir şekilde verir. Kilo verme hızı kişiye bağlıdır. Orijinal Yoga Sistemi uygulamaları ile bu hız sağlıklı bir şekilde olur. Organizma kilo verme hızına daha rahat adapte olur.

Yoga Academy merkezlerinde zayıflamak isteyen katılımcılarımız amaç ve performanslarına göre iki ayda 20 kiloya kadar kilo verebilmektedir.

Katılımcılarımız sık ve düzenli olarak pratik derslere katılırlar ve onlara uygun özel asana dediğimiz duruşların nasıl ve ne şekilde uygulanması öğretilir. Uygulama şeklinin yanı sıra uygulama şekli de önemlidir . Yeme alışkanlıkları ile ilgili de bilgi sahibi olurlar . Böylece kilo verme hızları artar. Daha bilinçli bir şekilde zayıflama sürecine girerler.

Sağlıklı ve zinde şekilde kilo vermek çok önemlidir. Sağlıksız kilo vermek fiziksel, zihinsel, psikolojik ve ruhsal bir çok sıkıntıya yol açabilir.

orijinal-yoga-sistemi-ile-kalici-ve-saglikli-zayiflama-1

Orijinal Yoga Sistemi ile nasıl kilo verilir?

Bilimsel araştırmalar da gösterir ki; Orijinal Yoga Sistemi kesinlikle sağlıklı, dengeli ve kalıcı zayıflamaya yardımcı olur.

Asana adı verilen vücut çalıştırma teknikleri forma girmek ve formda kalmak için çok etkili bir araçtır. Uygulanan tekniklerle kaslar ve eklemler esner; yağ içermeyen kaslar gelişir. Sadece kalori yakmak için uygulanan yoğun fiziksel egzersizler diz ve omurga sakatlanmalarına neden olabilir . Fakat doğru uygulanan Orijinal Yoga Sistemi duruşları etkili bir şekilde kalori yakılması için destek olur. Dayanaklılığı geliştirir; gücü ve metaneti artırır.

Ayrıca Orijinal Yoga Sistemi teknikleri endokrin sistemini düzene sokar. Metabolizma hızını düzenler ve böylece kilo vermek kolaylaşır.

Aşırı Yeme alışkanlığı ortadan kalkar. Beden daha esnek, güçlü; zihin sakin ve dingin olur . Fiziksel, zihinsel ve duygusal denge korunur ve güçlenir. Duygusal denge gelişince kişi aşırı yeme isteğinden kurtulur. Açlık hissi artık rahatsız etmez; öfkeye ve diğer olumsuz duygulara neden olmaz.

Diyet listeleri ‘ şunu, bunu yemeyin’ der. Orijinal Yoga Sistemi ise bu kısıtlamaların aksine kişiye gerçekten acıktığı zaman doğasına uygun besinler yemesi gerektiğini söyler . Bu besinlerin besin değeri yüksek, sağlıklı ve doğal yiyecekler olması gerektiğinin altını çizer.

Orijinal Yoga Sistemi günümüzde hızla artan  obezite sorunun çözümü için, ağır spor yapmayan obezite hastalarına özel nefes teknikleri ve duruş teknikleri sunar. Yapılan egzersizler ile solunum sistemi ve mide fonksiyonları düzene girer . Duygusal rahatlama sağlanır ve kişi yaşamdan daha çok zevk almaya başlar .

Orijinal Yoga Sisteminin bir sözü vardır: Siz ne yerseniz o’ sunuz. Yani bu söze göre besin değeri yüksek gıdaların tüketilmesi çok önemlidir . Kişi doğru besini doğru zamanda tükettiği zaman kilo  almaz ve kilo dengesini korur.

Sağlıklı kilo vermek isteyenlere Yoga Academy, Orijinal Yoga Sistemi tekniği ile alternatif çözümler sunar. Artık kilo vermek sorun halinden çıkar ve kişi bütünsel sağlığına kavuşur.

TEILEN

Yorum Yaz