One Tower AVM

0
583

One Tower AVM

Eşsiz doğasıyla Ankara’da hem şehir merkezine yakın, hem de Ankara’nın büyüyen yüzünde bulunan bir alışveriş merkezi yükseliyor; One Tower. Ankara’nın ilk AVM, konut projesi olma özelliğini de taşıyan Ankara alışveriş merkezi, ziyaretçilerine gerek mimarisinde sundukları gerekse de yakın çevresinde üç milyon kişiye kadar erişim sağlayabilmesi ile dikkatleri üzerine topluyor. One Tower özel konumu sebebiyle dünyaca ünlü pek çok markanın da mağaza konumu listesinin başında yer alıyor. Doğayla dost özgün tasarımı sayesinde, enerji tasarrufu yapmaya da önem veren alışveriş merkezi, Ankara’nın giderek daha da büyüyen elit yüzünün temsilcisi konumunda.

one-tower-avm

Tasarımıyla One Tower

Tabanlıoğlu Mimarlık ofisinin imzasını taşıyan One Tower, gerek Ankara’da gerekse de Türkiye’de özel iç tasarımı ile dikkat çeken bir AVM. Geniş koridorları, ferah nefes alınabilir ortamı sayesinde kalabalık alışveriş merkezleri konseptinden uzak durmayı da ihmal etmeyen One Tower AVM, her yönüyle bir yaşam merkezi olma iddiasını taşıyor. Birbirinden kaliteli mağazalara ev sahipliği yapmasının yanı sıra, Ankara’nın dünyaca ünlü mutfaklarından örnekleri de bulabileceğiniz AVM, ayrıca Ankara’da dönem dönem çeşitli müzik ve sanat etkinliklerinin de başköşesi konumunda.

Bu özel Ankara alışveriş merkezi, ek olarak “extra clear” adı verilen camları sayesinde, tasarımda bir öncülüğe daha imza atıyor. Bu özel camlar Güneş ışınlarını tüm güzelliği ile içeri alırken, özel yapısı sayesinde kiri üzerinde tutmuyor ve her mevsim tertemiz bir alışveriş merkezi deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca çevre dostu da olan bu camlar sayesinde AVM enerji tasarrufu yaparak doğayla barışık bir konsepti de temin etmeye devam ediyor.

One Tower Çekim Alanı

One Tower sadece 5 dakikalık mesafede, iki yüz bin kişiye erişim sağlayabilirken, bu popülasyonun en önemli bölümünü ise lüks plaza iş yerleri, büyükelçilikler, yüksek gelir seviyesine sahip olan konutlar, kısacası elit bir çevre oluşturmakta. Bu özelliği ile de One Tower Ankara’da özel bir çevreye hitap etmekte. AVM’nin içine aldığı popülasyonun 20 dakikalık yakın mesafesinde ise sekiz yüz bin kişiye çıktığını söyleyebiliriz. One Tower’ın toplam çekim alanında ise Ankara’nın üç milyonluk kesimine hitap ettiğini söylemek mümkün. Bu yönüyle hem merkezi, hem de bir kesime özel bir AVM olma iddiasını da sürdürüyor.

Konumu itibariyle, şehrin büyüyen yüzünü temsil eden One Tower’ın bulunduğu Oran, yüksek gelir seviyesine sahip sakinlerine her geçen gün yeni yaşama alanları temin ediyor. Bu sayede One Tower’ın çekim alanının da katlanarak arttığını söylemek mümkün. Prestijli rezidansların ve iş yerlerinin de bölgede hızlı yükselişini takip eden, One Tower AVM’nin popülerliği her geçen gün artış gösteriyor

one-tower-avm-2

Etkinlikte One Tower

Böylesine özel bir konumda olan Ankara alışveriş merkezi için etkinliklerin merkezi konumundadır da diyebiliriz. Gerek düzenli şekilde bünyesinde topladığı resim, müzik ve diğer etkinlikleriyle, gerekse de döneme özgü düzenlediği sosyal olaylarla da adından söz ettiren One Tower, bölgenin eğlence arayışına da cevap verebilme özelliğini taşıyor. One Tower AVM hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.onetoweravm.com adresini ziyaret edebilir ve düzenli etkinlikleri ve moda olaylarının duyurularını siteden takip edebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz