En Sevilen My Little Pony Karakterlerini Tanıyalım

0
944
My Little Pony Karakterleri

                En Sevilen My Little Pony Karakterlerini Tanıyalım

Özellikle kız çocuklarımızın büyük ilgi ve hayranlıkla takip ettiği My Little Pony karakterlerini ne kadar tanıyoruz? Altı farklı renkte ve karakterdeki My Little Pony kahramanlarımızı yakından tanımaya ne dersiniz? Bu yazımızda tüm karakterlerimizin başlıca özelliklerini öğrenmiş olacaksınız. Hazırlanın bakalım.

Rainbow Dash

1

Kendisi Pony’ler arasında en maceraperest olanıdır. Maceraperest olduğu kadar yardımsever de. En tehlikeli ve en gizemli maceralarda arkadaşlarının bir numaralı yardımcısıdır. Ayrıca, Dünya’nın en hızlı Pegasus’u olarak biliniyor kendisi. Fiziksel görüntüsüyle olduğu kadar karakteriyle de renkli kendisi ama sanki birazcık kendini beğenmiş bir at. Ama bu sevimlilik ve renklilikle de olsun o kadar.

Rarity

2

 

Masum görüntüsüyle beraber doğal bir moda yeteneği vardır. Çaktırmayın ama en güzel tek boynuzlu attır kendisi. Rarity kendini olduğu kadar arkadaşlarını da güzelleştirmekten büyük mutluluk duyar. Moda, makyaj ve güzellik onun için vazgeçilmez kelimelerdendir diyebiliriz.

Fluttershy

3

 

Fluttershy biraz utangaç olmasına rağmen çok fazla arkadaşı vardır ve onlarla vakit geçirmekten çok keyif alır. Tatlı dili ve arkadaşlarının ona beraber vakit geçirmeleri için fırsat vermesi sayesinde yalnızlık çekmemektedir. Zariflik temsili olan bu atımızın arkadaşları onun her zaman yanında olarak çekingenliğini yenmesini istemektedirler.

Twilight Sparkle

4

 

Spike adında bir ejderha arkadaşı olan karakterimiz Pony’ler arasında ‘Küçük Sihirbaz’ olarak bilinir. Yaptığı sihirler ile arkadaşlarının bir numaralı yardımcısıdır. Zarafeti, sihirli güzelliği ve tek boynuzu ile bazen arkadaşlarını büyüklük taslasa da onlara duyduğu sevgi her zaman için ön plandadır. Hem ışıl ışıl hem de çekici atımız güzelliği ile ilgiyi üzerine çekmektedir.

Pinkie Pie

5

Pony’lerin en özgürü ve en güzel seslisi diyebiliriz Pinkie Pie için. Karakterimizin hobileri arasında komik ve birbirinden eğlenceli şarkılar yazmak, arkadaşlarıyla vakit geçirmek ve onları güldürmek yer alıyor. Renginin verdiği enerji ile çok hareketli ve enerjik bir yapıya sahip bu özgür atımız. Özgürlüğüne çok düşkün olduğu kadar maceralarına yeni arkadaşlar arayışı içerisinde.

Applejack

6

Gerçekçi ve güvenilir bir turuncu Pony Applejack. Karakterimiz zekâsı ile birçok işin üstünden gelmiş ve yepyeni maceralarda zekâsı sayesinde hem daha çok zevk almış hem de akıllıca hareket etmiştir. Ailesinin elma bahçelerinde, şehirden uzakta büyümüş olan karakterimiz tam bir arkadaş canlısı. Arkadaşlarını ve onlarla birlikte vakit geçirmeyi çok seviyor Applejack. Eminiz size arkadaş canlılığı ve zekâsı ile örnek olmak istiyor.

Birbirinden farklı özellikleri olmaların rağmen birlikte çok iyi anlaşan ve her maceraya beraber atılan Pony’lerimiz kız çocuklarımızın bir numaralı karakterleri. My Little Pony karakterlerinin birbirinden farklı oyuncaklarının hepsine Karakter Dükkanı’ndan ulaşabilirsiniz.

 

TEILEN

Yorum Yaz