Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Heyecanı Başlıyor!

0
1927

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Heyecanı Başlıyor!

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin ardından gözler yine Osmanlı dönemine dikkatleri çekecek Kösem Sultan dizisine çevrildi. 12 Kasım Perşembe günü Star Tv ekranlarına gelecek Kösem Sultan şimdiden Muhteşem Yüzyıl dizisinin reytinglerine ulaşır mı? diye merak konusu oldu.  Hülya Avşar, Beren Saat, Mete Horozoğlu ve Kadir Doğulu gibi oyuncuların yer aldığı proje Muhteşem Yüzyıl’ın başarısını yakalar mı , yakalamaz mı tam olarak bilemeyiz ancak ortada büyük bir emek ve prodüksiyon olduğu dizinin yayınlanan fragmanları ile kendini belli etti.

 

 

Yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği Kösem Sultan’ın  ilk 8 bölümünde Kösem Sultan’ın gençliğini 17 yaşındaki Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandıracak. Beren Saat ise senaryo gereği diziye 9. bölümden sonra dahil olacak. Dizinin ilk bölüm çekimleri Yunanistan’ın Sakız Adası’nda devam etmektedir.

120920150924454652800_2

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’da kimin hangi karaktere hayat vereceği ise şöyle; Beren Saat (Kösem Sultan), Ekin Koç (Sultan 1. Ahmet), Berk Cankat (Alex), Hülya Avşar (Safiye Sultan), Alma Terzic (Handan Sultan), Erkan Kolçak Köstendil (Şahin Giray Han), Kadir Doğulu (Mehmet Giray Han), Mete Horozoğlu (Zülfikar), Sahra Şaş (Dilber), Aslıhan Gürbüz(Halime), Tolga Tuncer (Nasuh), Levent Yılmaz (Şeyhülislam Mustafa), Nurinisa Yıldırım (Dudu Hatun), Zeljko Erkıc (Enzo), Esra Dermancıoğlu (Cennet), Mehmet Kurtuluş (Derviş Mustafa).

 

 

 

TEILEN

Yorum Yaz