Moiva Mutluluk Paketleri

0
505
mutlu kadından moiva

Merhabalar, bugün Moiva firmasını inceleyeceğiz. Moiva firması yurtdışında sıkça gördüğümüz kutu aboneliği sistemini hem de çok sık görmediğimiz bir sektör için Türkiye’ye getirdiler. Yurtdışında bile yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan, pms box dediğimiz regl dönemini hafifletmek ve daha rahat geçirmek adına bu dönemde kadın ihtiyaçlarına yönelik; iç çamaşırı, ped, tampon, çerez, dondurma, tatlı gibi ürünleri abonelik sistemiyle kullanıcıyla buluşturmayı planlıyorlar.

Kutu Aboneliği Nedir?

Kutu aboneliği, kısaca belli bir ihtiyaca yönelik rastgele ürünlerin aylık olarak gönderilmesi işlemidir. Yurtdışında bunun en yaygın örneğini süper kahraman sektöründe görebiliriz. Tişört, oyuncak, anahtarlık, çizgi roman gibi bir çok ürün bu şekilde gönderilir. Moiva firması aynı sistemi kadın regl dönemi için Türkiye’ye getirdi. Ancak küçük bir farkla normalde kutu içeriği tamamen gönderici firma tarafından belirlenmiştir ve size sunulan ne ise onla yetinmek zorundasınızdır. Ancak moiva firmasında paket içeriğinin büyük bir bölümünü siz belirliyorsunuz. O ay kutunuza ister tampon ister ped, ister çikolata isterseniz de kuruyemiş dahil edebiliyorsunuz. Moivanın kutu içeriklerini merak ediyorsanız, mutluluk paketlerini inceleyebilirsiniz.

mutlu kadından moiva
mutlu kadından moiva

Moiva’da Neler Var?

Moiva yeni bir girişim olmasına rağmen geniş yelpezesi ile karşımıza çıkıyor. Yiyecek – içecek, kişisel bakım, giyim ve eğlence keyif kategorileri ile karşımıza çıkan moiva. Bu kategorilerde kitap, çikolata, çorap, ped, deodorant, şampuan, bakım ve makyaj ürünleri ve daha fazlasını ister teker teker isterseniz de paket halinde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Neden Regl Paketi?

Regl paketleri sizler için özel olarak düşünülmüş ve o ayki durumunuza uygun olarak belirlenmiştir. İlk reglini yaşayan kızlarına İlk regl heyecanını yaşa paketini, regl döneminde yalnız kalamayanları ise aşkını göster paketi bekliyor. Diyet yapanları da unutmayan Moiva firması formda kal paketi ile gönüllere taht kuruyor. Özel bir regl dönemi yaşamak isteyen anne – kız ikililerini ise anne – kız paketi ile karşılıyorlar.

Regl paketlerinin en büyük avantajı ise sizleri tek tek ürün almaktan kurtararak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ürünleri ve siteyi incelemek için www.moiva.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerde bedava kargo avantajı ile de kargo ücretinden korkmadan rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

TEILEN

Yorum Yaz