Modası Hiç Geçmeyen Elbise ve Giysiler

0
3025

Her sene moda ve tasarımcılar yeni akımlar ortaya çıkarsa da bazı trendler hiç değişmiyor modası geçmiyor. Böyle ürünler her zaman giyecek bir şey bulamadığımız zamanlarda kurtarıcı olmakta.

Bunlardan bazıları kot ceketler, beyaz gömlekler, siyah kısa elbiseler vb… Gelin zamanı geçmeyen her yıl trend olan giysilere yakından bakalım.

Kot Ceketler

Herkesin dolabında en bir tane bulunan kot ceketler kullanım şekilleri ve kesimleri değişse de hiç bir zaman “out” olmamıştır. Zamanında daha kaba kesim hatlarına sahip olan kot ceket son dönemlerde bele daha çok oturan modellerle karşımıza çıkmakta.

İpek Fular

İpek-Fular-Kombini

İpek şal değerli bir aksesuar olmasının yanında hemen hemen her kombinle kullana bilirsiniz. Klasik, spor-klasik ve spor giyim tarzlarında hiç sırıtmadan kullanabileceğiniz şal ve fular aksesuar zaman içerisinde desen ve boyutları değişse de değerini hiç yitirmemiştir.

Hayvan Desenli Giysiler

leopar-desen

Kimilerinin neredeyse nefret ettiği hayvan desenli giysiler kimi bayanlar için vazgeçilmezdir. Özellikle leopar ve zebra desen ağırlıklı giysiler günlük giyim tarzımızda ve daha şık olmamızı gerektiren günlerde de kullanılmaktadır.

Değerli Taşlar ve Madenler

adriana-lima-pirlanta-tektas-yuzuk

Değerli taşlar çıkarıldığı ilk yıllarda bile değerinin bilindiği ve bayanların vazgeçemediği nadide aksesuarlardandır. Kolye, küpe, yüzük, bilezik ya da daha fantezi tarz olsun severek aldığınız takınız hiç bir zaman değerini yitirmeyecektir.

Beyaz Gömlek

beyaz-gömlek-deri-pantolon-bayan-kombinleri

Her türlü durum için yüzde yüz kurtarıcı olan beyaz gömlek işe giderken ya da bir davet giderken kombinleyebilirsiniz. Son yıllarda özellikle oversize ve boyfriend tarzlarında tercih edilse de beyaz gömlek her sezon kadınların ve erkeklerin tercihi olmuştur.

Siyah Mini Elbiseler

siyah-mini-uzun-kollu-elbiseler-nasil-kombinlenir-2015

Siyah mini elbiseler ilk olarak Chanel tasarımı ile hayatımıza girmiş bir daha da çıkmamıştır. Şık bir elbisenin hiç bir zaman modası geçmeyen bir renk olan siyahla tasarlanması her durum için kurtarıcı bir giysi ortaya çıkarmıştır.

TEILEN

Yorum Yaz