Medyum Aslan Hoca Büyü Nasıl Yapılır? Açıklıyor

0
261

Büyü insanoğlunun var olduğu günden beridir var olan ve insanların merak duyduğu bir ilimdir. Gizli ilimlerden biri olan büyü, medyumlar dışında kalan insanlar için halen daha dikkat çekici ve merak unsuru olmaya devam etmektedir. Büyü yapmak sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Ancak işinin ehli ve donanımlı medyum hoca efendiler tarafından yapılabilir. Büyü nasıl yapılır diye açıklayan medyum sizlerin sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Türkiye’de ve dünyanın her köşesinde bulunan kişilerin büyü sorunlarına çözüm bulan Medyum Aslan Hoca resmi belgeli çalışmaktadır.

Büyü konusu göz önüne alındığından birçok kişinin merak ettiği detay ise “büyü nasıl yapılır?” sorusu olmuştur. Tarih boyunca büyünün nasıl yapıldığı araştırılmış ve insanlar tarafından oldukça merak konusu olmuştur. Ancak araştırmalar neticesinde mutlak bir sonuca varılmıştır. O da büyü ilmine herkesin vakıf olamayacağı bilgisidir. Gerçek ve etkili büyüleri ancak gerçek medyum hoca efendiler yapabilir. Bunun içinde doğuştan bazı güçler ve yetenekler ile doğmak gerekir. Her insan belli özellikler ve yetenekler ile doğar bazılarının müziğe ilgisi olur, bazılarının ise resme, medyumluk da bu şekildedir, doğuştan gelir. Sesi güzel olmayan biri ne kadar ses dersi de alsa sesi doğuştan güzel olan biri gibi şarkı söyleyemeyeceği gibi doğuştan gizli ilimler ve yetenekler ile doğmayan biri de hakiki medyum olamaz ve etkili büyüler yapamaz. Büyü kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca üzerinizde büyü, büyü belirtileri varsa Medyum Aslan Hoca dan farklı şekilde yardım almalısınız. Yani biri için yapılan bir işlem veya büyü bir başkası için işe yaramayacaktır. Aynı zamanda yapılan büyülerin kısa süreli olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Bu süre yardıma gelen kişinin istekleri ve amaçları doğrultusunda değişkenlik gösterir. Aynı zamanda bir büyünün etkisi ve kalıcı olma oranı da medyumun yetenekleri ve ilmi ile doğrudan orantılıdır.

Büyü yapmak için öncelikle ilgili ilim ve yeteneklere sahip olmak gerekir. Birçok büyü çeşidi ve türü vardır. Haliyle de her büyü kendi içinde farklı metotları ve kuralları bulunmaktadır. Çeşitli dualar, tılsımlar yapılarak uygulanır. Aynı zamanda bazı büyülerin yapımında bedensiz varlıklardan da yardım alınır. Büyü yapmak konusu herkesin sandığı gibi anlamsız sözler ile yapılmaz, tam tersine Allah’ın isimleri zikredilerek ve çeşitli ayetler ve dualar tekrarlanarak yapılır. Her büyü çeşidi için farklı dua ve ayetler okunur.

Büyüler kişiye özel olarak hazırlandığı için yardıma gelen kişiden bazı bilgileri istenir. Adı soyadı, anne baba adı, doğum tarihi gibi bilgiler medyuma verilir. Medyum hoca bu bilgiler ışığında bazı hesaplamalar yapar ve ilmi, yeteneklerini, doğaüstü güçlerini kullanarak büyüyü tamamlar. Yapılan büyü yardım isteyen kişiye göre değişir. Bazıları kısa süreli olarak hazırlanır ve etkisini bir süre sonra kendiliğinden yitirir. Bazıları ise ömürlük olup, kalıcıdır.

Büyü yapma konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atmış olan Medyum Aslan Hoca efendi birçok kişinin derdine derman olmuş ve huzura kavuşması için elinden geleni yapmıştır.

https://www.aslanhoca.com

TEILEN

Yorum Yaz