Mayo Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

0
2042
2016-2017 mayo modelleri

MAYO SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Dış giyim kıyafetlerinizi şekillerine göre seçtiğiniz de oldukça şık ve kusursuz bir görünüm sergilerken plajında en şık ve en kusursuz kadını olmayı sizlerde istiyorsanız mayo seçiminde dikkat edilmesi gerekenler konusunda bir araştırma yapmalısınız vücudunuza uygun olan mayo ve bikinileri seçmelisiniz. Hangi vücuda hangi tarz mayo ve bikiniler uygun olur bu konuda sizler modacınızın önerilerini alabilirsiniz.

Vücut şekillerine göre seçecek olduğunuz mayolar en doğru şekilde tercih yapılabilmesi için öncelikli olarak vücudunuzun hangi çift vücut yapısına sahip olduğunuzu öğrenmelisiniz. Aksi takdir de Vücudunuzun en sorunlu bölgesinin daha da sorunlu hale getirirken en ön plana çıkarılması gereken bölümünü de en geri plana atabilirsiniz. Bunun için sizler öncelikli olarak sizler yapı olarak armut, karışık, zil veya yukarı kısmı üçgen şeklinde hangi vücuda sahipseniz buna karar vermeli ve vücudunuza uygun olan mayoları tercih etmelisiniz.

Küçük göğüslü kadınlar mayo seçerken göğüslerine hacim kazandırmak ve daha büyük bir görüntü elde edebilmek için fırfırlı ve dökümlü bir üstlük seçebilirler. Seçtikleri mayonun üst kısmı açık renkli olursa daha büyük algısı oluşabilir. Plajda dikkatleri çekmek ve göz yanılgısı sağlayabilmek için küçük göğüslü kadınlar bütün mayoları tercih ederek dekolte oluşturarak dikkatleri dekolteye çekip göğüs bölgesindeki sorunu ortadan kaldırabilirler. Alternatif olarak bir başka seçim boyundan bağlı retro tarzı mayolar seçilerek göğüsler daha dolgun ve daha toparlayıcı şekilde büyük görünebilir.

Mayo seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında kalça ve popo bölgesinde aşırı dikkat çekici büyüklükte görüntü sergilemek için koyu tonlardan ve tek parça mayolar seçilebilir. Popo kısmı büyük olan kadınlar etekli mayoları tercih ederek kalça ve popo kısmını kamufle edebilir dar ve güzel omuzlara sahiplerse askısız veya tek askılı mayo seçimlerinden yararlanarak dikkatleri üst kısımlarında çekebilirler.

Büyük göğüsler için mayo seçiminde dikkat edilmesi gerekenler en baştan fırfır detayı ile açık renklerden uzak kalarak daha koyu ve daha küçük algısı oluşturulması gerekmektedir. Ekstra süslemelerden açık renk desenlerden uzak durulmalı flor yada düzgün olmayan şeklinde modeller tercih edilmemelidir.

 

TEILEN

Yorum Yaz