Maviyle Yeşil Sapanca’da Buluşuyor

0
466

Maviyle Yeşil Sapanca’da Buluşuyor

Tatil deyince akla ilk gelen doğaya koşmak olur kuşkusuz. Kültür turları haricindeki bütün tatiller bir şekilde mutlaka doğayla buluşur. Bu yaz aylarında çoğunlukla denize, sahillere koşmak, kışın ise kayak merkezlerine gitmek olsa da, doğa otelleri bizlere dört mevsim yani her zaman farklı tatlarda doğa tatilleri sunar.

Yurdumuzun her bölgesi ayrı ayrı doğal güzellikleriyle tam bir cennet ancak çok bilindik ve tercih edilen bazı yöreler var ki doğa denilince hemen akla onlar geliyor. Hem harika doğaları, hem de büyük şehirlere yakın merkezi konumda olmaları onları vazgeçilmez yapıyor. İşte Sapanca da bunlardan biri… Bir yanda muhteşem güzellikteki gölü, diğer yanda Kartepe’siyle Sapanca mavisiyle yeşilin buluştuğu huzurlu bir doğa parçası. Hem günü birlik turlar hem de hafta sonu kaçamakları için doğal bir ortam olan Sapanca’da yapılabilecek birbirinden keyifli aktiviteler var. Yemyeşil ormanlık alan ya da göl çevresinde yürüyüşler, gölde kano heyecanı, Kartepe eteklerinde ATV ile safari, taze balık lezzetleri, eşsiz manzarası Sapanca’nın birbirinden güzel SPA otellerinin konforuyla birleşince doyumsuz bir keyfe dönüşüyor. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Sapanca otelleri, farklı özellikleri ve lüks öğeleriyle göz kamaştırıyor. Tatildeki amacınız ne olursa olsun buradaki oteller tüm beklentilerinize cevap veriyor. Bu yüzden hem balayı çiftleri için özel, romantik bir tatil seçeneği, hem iş toplantıları, şirket yemekleri ya da kurumsal eğitimler için uygun bir tercih oluyor. Tüm bu aktiviteleri zevkli bir deneyime dönüştürüyor.

sapanca otelleri
sapanca otelleri

Huzur dolu bir tatil için Sapanca otellerine gelen konuklar, burada aradıklarını fazlasıyla buluyorlar. Tertemiz havada spor yapabiliyor, çocuklarını parkta oynatabiliyor, havuz başında güneşin tadını çıkartabiliyor. İyi bir masaj yaptırarak vücutlarını gençleştirebiliyor, odalarındaki panoramik göl manzarasını izleyebiliyor, çıtır çıtır yanan şöminenin önünde çayını, kahvesini yudumlayabiliyor ve tadını çıkarabiliyor. Akşamları yemeğin ardından güzel bir müziğin eşliğinde şaraplarını yudumlayabiliyorlar. Huzurlu bir uyku ve doğal lezzetlerin sunulduğu zengin bir kahvaltının ardından doğayla baş başa bir güne başlıyorlar.

sapanca

Sapanca otellerini Jollytur’un internet sayfasında bulabilir, indirimli otel seçeneklerini inceleyebilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz