Mavi Menekşe Aradığınız Herşeyde

0
317

2013 yılının şubat ayından beri hizmet vermekte olan www.mavimenekse.com, aynı zamanda kişisel bir blog olma özelliği de taşımaktadır. Özellikle kadınlara yönelik pek çok ayrıntılı bilginin bulunduğu adreste yer alan tüm bilgilere ulaşmak ücretsizdir. Blog sitesi içerisinde yer alan tüm bilgilerin yasal yollarla ulaşılmış olması ve lisanslı olması da bu sitenin benzerlerinden ayrılmasına sebep olmaktadır.

logo

Mavimenekse.com Sitesi İçerikleri

Başarılı bir blog sitesi olan ve genellikle kadınlara yönelik içeriklerin bulunduğu bir site olan www.mavimenekse.com’da güzellik, moda, örgü, dantel, yemek tarifleri gibi başlıklar bulunmakta ve bu başlıklar direkt olarak kadınlara yönelik konular içermektedir. Erkeklere özel başlıkların da bulunduğu bu blog sitesinde aynı zamanda herkesi ilgilendiren eğitim, insan hakları, kültür sanat gibi başlıklar da yer almaktadır.

Sitede Kadınlara Yönelik İçerikler ve Konuları

Bu portal içerisinde kadınlara ait yer alan başlıklar arasında en ilgi çekici olan başlık güzellik başlığıdır. Saç modelleri ve moda saç renkleri ile ilgili pek çok ayrıntılı yazının yer aldığı bu başlıkta aynı zamanda yeni sezon elbiseleri, çizme modelleri gibi giyim konusundan da pek çok ayrıntılı bilgi yer almaktadır. Sitede yer alan başlıklar arasında dikkat çeken kadın başlığında ise cilt bakımı, tırnak bakımı, hamilelik dönemi ile ilgili ayrıntılı bilgiler, bebek bakımı, hamile modası gibi kadınlara özgü pek çok alt başlık bulunmaktadır.

Erkeklere Yönelik İçerikler ve Konuları

Ağırlıklı olarak kadınlara yönelik bir site gibi olsa da erkek takipçilerinin de dikkatini çeken pek çok başlık site içerisinde bulunmaktadır. En ilgi çekici başlık olan erkek başlığında, bir erkeğin aradığı her içerik mevcuttur. Özellikle yeni sezon erkek saç modelleri, damatlık modelleri, erkek giyimine dair markalarla ilgili ayrıntılı bilgiler, örgü atkı, boyunluk ve kazak modelleri gibi pek çok bilginin yer aldığı bu başlığın yanı sıra, moda başlığı da erkek takipçilerin ilgisini çekecek alt başlıklar bulundurmaktadır. Özellikle ayakkabı modelleri, takım elbise modelleri, gömlek ve kazak modelleri gibi pek çok ayrıntılı bilginin yer aldığı bu başlık, modayı yakından takip eden tüm erkeklerin ilgisini çekmekte ve ilgiyle takip edilmesini sağlamaktadır.

kaynak: www.mavimenekse.com

TEILEN

Yorum Yaz