Maşa Bebek Oyuncakları

0
386

Yayınladığı ilk andan itibaren hayatımızın içerisine bu denli aldığımız Maşa ile Koca Ayı biraz daha hayatımızın içerisine girsin diyorsak tüm kapılarımızı onlara açmak gerekecek. Bunun için de bir yol bu kahramanların oyuncaklarına sahip olmak. Onların hayatımızdaki varlığını ve etkisini gözlerimizle gördüğümüz esnada bir daha onlardan kopmak çok zor olacak. Çünkü artık sadece oyuncaklarımız değil sırlarımızı paylaşacağımız dostlarımız, beraber eğleneceğimiz arkadaşlarımız, yeni şeyleri beraber deneyimleyebileceğimiz dostlarımız ve vaktin nasıl geçtiğini anlamadığımız oyun arkadaşlarımız olacaklar.

Maşa Bebek 23cm Gerçek Saçlı

masa bebek

Maşa artık hep yanımızda! 23cm boyunda olan Maşa adeta gerçek gibi. Onunla istersek bahçede oyunlar oynayabilir, istersek beraber havuza girebilir, istersek de salıncakta beraber sallanabiliriz. Eğer istersek de onu uyku arkadaşımız yapabiliriz. Çünkü o resmen gerçek gibi ve her zaman yanımızda olmaya istekli. Çizgi filmde de sürekli görmeye alışık olduğumuz görüntüsüyle Maşa yine göz kamaştırıyor. Kızlarımızın en sevdiği oyuncağı olacağının sözünü şimdiden verebiliriz.

Maşa ile Koca Ayı’nın Evi Aksesuarlı – Oyun Seti

masa bebek 2

Bu evde yok yok olarak düşünebilirsiniz. Bir yandan çizgi filmi izlerken bir yandan da çocuklarınız kendi dünyalarını kurabilecekler. İzledikleri anlardan ilham alarak da karakterlerinin canlandırmasını yapabilecekler. Böylelikle çocuklarınız drama yeteneklerini geliştirme imkânı bulabilecekler. Üstelik Maşa’nın çizgi filmdeki evi kadar şirin ve tatlı görüntüye sahip olmasıyla da çocuklarımızın daha çok ilgi odağında olacak.

Maşa ile Koca Ayı Çadırı – Maşanın Evi

masa bebek 3

Ben oyuncağını değil gerçeğini istiyorum diyen çocuklarımızı da unutmayarak Maşa ile Koca Ayı çadırından bahsedelim. Çocuklarımızın tamamen kendi dünyalarını kurmalarına katkı sağlayacak bu çadır sayesinde çocuklarımız Maşa ile Koca Ayı’nın hayatına belki de ilk kez bu kadar yakından bakacaklar. Arkadaşlarıyla beraber vakit geçirerek sosyalleşmeleri sağlayacak bu çadır çocuklarımızın yeni yuvası olmayı bekliyor. Çadırlarına istedikleri oyuncaklarını taşıyarak tıpkı bir mimar edasında çadırlarını dekore etme imkanı bulabilecekler.

Maşa ile Koca Ayı – Oyun Parkı Set

masa bebek 4

Maşa ile beraber salıncakta sallanmak ayrı güzelken bir de onu ayrı sallamak son derce keyifli olacak. Ayrıca kaydırak ve kumla oynamak için kova ve kürek gibi aksesuarlar ile de park saatleri eskisinden çok daha renkli ve hareketli geçecek. İsterseniz gerçekten parka giderek isterseniz de bahçenize çıkıp keyifle çocuklarınızın oyunlarına eşlik edebilir Maşa’yı salıncağında sallayabilirsiniz.

Maşa Bebek, Maşa ile Koca Ayı Ev Seti, Maşa ile Koca Ayı Çadır Seti ve Oyun parkı seti dahil olmak üzere birbirinden farklı Maşa ile Koca Ayı oyuncaklarına karakterdukkani.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz