Lif Modelleri 2018 Anlatımlı Lif Örnekleri

0
3059

Lif modelleri her zaman olduğu gibi çeyizlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Örgü lif örnekleri çok ilgi gördüğü için her gün yeni bir tasarımla karşılaşmak da mümkün. 2018 yılına az bir zaman kalmışken bu yıl da en yeni lif modelleri örgü severlerin ilgi odağı olmaya devam edecek.

Son zamanlarda anlatımlı lif örnekleri sayesinde örgü bilgisi az olan kişiler bile rahatlıkla bu tarz örgü ürünleri örebiliyor. Sizin içinizde de lif ihtiyacı olan kişiler olabileceğinden dolayı en yeni beğeneceğiniz türden lifler bu makalede bir araya getirilecek.

Yeni Sezon Örgü Lif Modelleri

Eski lifleri bir kenara bırakıp liflerde trend olan modellere sahip olmak istiyorsanız doğru adresi olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bizlere bu lifleri bir araya getirmemizde katkı sağlayan lif modelleri sayfasına çok teşekkür ederiz. Bu makalede sizlere video anlatımlı olarak bazı popüler lif modellerinin nasıl yapıldıkları ile alakalı bilgiler verilecek.

lif-modelleri

Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Yıldız şeklinde olan bu lif modeli temelde diğer liflerle yapılış açısından aynı olsa da bazı özel teknikler kullanıldığı için yapmakta zorlanabileceğiniz bir liftir. Yıldız lif modeli yapılışı bu yüzden video anlatımlı olarak ele alınmıştır.

Yıldız lif modeli yapılışı ile alakalı hazırlanmış olan eğitim videosunu izledikten sonra aşağıda video anlatımlı olarak verilen diğer lif modellerinin de nasıl yapıldığını incelemenizi tavsiye ederim

Popcorn Lif Modeli Yapımı Eğitim Videosu

Kimisinin patlamış mısır olarak isimlendirdiği popcorn lif modeli, yeni sezon lifler arasında yer alan en kolay liftir. Özellikle çeyizinde örgü lif eksiği olan kişiler eksikliklerini tamamlamak için bu lif modelini örebilir. Sizler de popcorn lif örneğini sevdiyseniz yapılışı ile alakalı eğitim videosunu izlemeden makaleyi terk etmeyin.

Bu lif modelini örerken toplamda 3 farklı renkte iplik kullanıyorsunuz. Modelin açıklamasında insanın gözünü tırmalayan bir iplik rengi tercih edilmiş olduğu için modelden soğuma ihtimaliniz var. Fakat siz bu lifi örerken daha uygun renkleri tercih ederseniz emin olun başarılı sonuçlar alırsınız.

Püsküllü Kare Lif Yapılışı

Bazılarımızın daha çıtı pıtı görünüme sahip olan lifleri diğerlerine göre daha çok beğenir. Ben de bu görüşte olduğumdan dolayı püsküllü kare lif modelini aşırı derecede beğeniyorum. İlgili lifin nasıl yapıldığı ile alakalı bilgiler elime geçince de sizlere bunları sunmak istedim.

Sizlere bu lif modellerini sunmaya hobiorgu.com ailesinin katkılarıyla devam edeceğiz. Özel istediğiniz modelleri bizlere belirtmeniz halinde ilgili liflerin yapılışları ile alakalı bilgiler de paylaşılmaya devam edilecek.

TEILEN

Yorum Yaz