Lazer Epilasyonu Neden Tercih Etmelisiniz?

0
2062

 

Lazer epilasyonun artık adı bizce değişiyor ve başarısı ile birleşen buz lazer oluyor olacak. Buz Lazer soğutma başlığı sayesinde sizler için ağrıyı neredeyse yok edilmiş hale getiriyor ve böylelikle en hassas noktalarınız için bile korkmadan sizlerde lazer epilasyonu yaptırmak için randevu alabileceksiniz.

Lazer epilasyon artık bir lüks değil bir ihtiyaç diyebiliriz. Ağda fiyatlarının bile göz önüne alındığında aslında epilasyonun hem ne kadar düşük maliyetli olduğunu hem de ne kadar kolaylık ve konfor olduğunu görebileceksiniz

Neden lazer epilasyon tercih etmeliyim?

Özellikle yaz günü istediğiniz her kıyafeti tüy sorununuza takılmadan giymek isterseniz, daha hijyen bir siz ile karşılaşmak isterseniz, haddinden fazla tüylenmeyi yok edebilmek için kısaca artık sürekli ağda yaparak paranızı çöpe atıp canınızı yakmamak için ya da jilet yaparak tüyler daha kötü duruma getirmemek için tercih edilecektir.

Lazer epilasyonu kimler yaptıramaz

Gebelikte lazer epilasyon önerilmeyen bir durumdur. Dolayısı ile gebe iseniz mutlaka haber vermeli ve yeni seanslarınıza katılmamalısınız.

Bilmeden Gebelikte lazer epilasyon yaptırmak

Diyelim ki sizler seansınıza katıldığınız ama sonrasında hamile olduğunu öğrendiniz. Bu konuda doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz ama hemen sonlandırmanız durumunda zaten herhangi bir koku oluşmayacaktır. Mutlaka ama mutlaka gebelik döneminde lazer epilasyon almaktan mutlaka kaçınmalısınız.

En hassas noktalar için de yapılabiliyor mu?

Lazer epilasyonhassasbölgeler için de uygulanabiliyor ve oldukça başarılı ve acısız işlem ile tamamlanıyor olacaktır. dolayısı ile Buz Lazer farkı ile sizlere sunulan bu hizmeti http://www.buzlazer.com/ adresinde bulabilirsiniz. Buz lazer farkını uzaktan duymak ile yetinmeyin gelin ne kadar etkili çözüm bulacağınıza sizlerde emin olarak ve yaşayarak anlayabilirsiniz.

Lazer epilasyon fiyatları

Elbette lazer epilasyon fiyatları sunulan hizmete göre değişiklik uyguluyor olacaktır. site adresinden zaten detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Birkaç seans hizmeti alabilir ve bütçenizi sarsmadan dahil olarak lazer epilasyon farkını bire bir yaşayan kişi oluverin

TEILEN

Yorum Yaz