Lazer epilasyon Ankara kliniklerinde son sistemler

0
558

Lazer epilasyon Ankara sizlere en son teknoloji ve güvenli bir şekilde ulaşmaya başladı. O halde sizlerde daha fazla beklemeyin ve özellikle bu soğuk havaları değerlendirerek hemen kendinizi güvenli ellere teslim ederek tüylerden kurtulmak için ilk seanslarınıza başlayabilirsiniz. Lazer epilasyon Ankara kliğini olarak güven duyabileceğiniz ve öncelik edinebileceğiniz Drderm.com adresini ele alabilirsiniz. Zaten kliniğe gittiğinizde ne kadar doğru bir adres olduğunu da kendiniz anlayabileceksiniz. Lazer epilasyon Ankara kliniğinde her bölge için ve kadın erkek fark etmeden hizmet alabileceğinizi de görebileceksiniz.

Hamilelikte lazer epilasyon ise doktorlar tarafından önerilmektedir. Bu konuda yapmanız gereken tek adım ise eğer lazer epilasyona gidiyorsanız, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz anda seanslarınızı durdurmak olacaktır. Hamilelikte lazer epilasyon ara vererek emzirme dönemi sonrası devam edebilirsiniz. Eğer birkaç seans lazer almış iseniz, bu bile sizlere hamilelik sürecinde yardımcı olacak ve daha az tüylenme durumu yaşıyor olacaksınız. Süreç son bulduktan sonra da lazer tedavinize devam ederek tamamen tüylerden kurtulmayı başarabilirsiniz. Hamilelikte lazer epilasyona son vermeli ve mutlaka bunu klinik ile paylaşmalısınız. Eğer paket program almış iseniz zaten sizlere bu yönde yardımcı olacaklardır ve haklarınızı sonrasında kullanıyor olabileceksiniz.

lazer-epilasyon

Lazer epilasyon acıtır mı sorusu ise hem kadınlar hem de özellikle erkekler tarafından çok merak edilmektedir. Aslında hiç acıtmıyor yanda hiç hissetmiyorsunuz demek yanlış olur. Lazer epilasyon acıtır mı sorusunun yanıtı bir miktar evet olabilir. Yapılan bölgeye göre değişiklik gösteriyor olsa da yine dayanılabilecek bir ağrı olacağını söylemek mümkündür. Kadınlarda genital bölge bu süreçte biraz daha ağrılı olabilir ama bahsettiğimiz gibi bu dayanılmaz ve yarıda bıraktıracak bir acı olmayacaktır. Lazer epilasyon acıtır mı? Kaç seans almam gerekir gibi tüm önemli bilgileri klinik ile konuşarak öğrenebilirsiniz. www.drderm.com.tr adresinden bilgi alarak kendileri ile görüşüp randevu alabilirsiniz. Böylelikle artık tüylerinden sorun yaşayan biri değil, hijyeni daha çabuk yapabilen ve görsel olarak daha mutlu olan bir siz olacaksınız.

TEILEN

Yorum Yaz