Lacoste İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

1
855

Felipe Oliveira Baptistanın yaptığı koleksiyon, Lacoste İlkbahar / Yaz 2017 ürünleri New York Moda Haftasında Cumartesi günü meraklısı ile buluştu. Pistte çok rahat Bayan Giyimin yanı sıra erkek giyimde görüldü. Baptistanın bir röportaj sırasında üzerinde babacan ve tamamen giyilebilir parçalar vardı.Bu sonsuz bir yaz fikri hakkında bilgi veriyor.Kolaylığı, konforu ve doğallığı ile dikkat çeken parçalar var. Portekizli tasarımcı geçenlerde Lacoste ilkbahar 2017 koleksiyonu için büyük ilham olan Brezilya Bahia Kıyısında, bir gezi düzenledi. Baptista havadar kumaşlarla pistlere tutku ve rahatlık getirdi.

Tasarımcı estetik tasarımlarını bir trend merceğinden geçirmiş. Tasarımlar atletik moda getirir ve başarılı kentsel kalabalığa doğru pazarlanmaktadır. Bu koleksiyonun biraz daha yumuşak ve daha az teknik olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Tasarımcı özellikle pistte gönderilen bir ikonik Lacoste ürün polo açısından ekledi.
Aynı zamanda podyumda pike elbisede kullanıldı. Aslında bir ürünün sıkıntılı olması ya da moda endüstrisinin en büyük ironilerinden biri olan soluk verme kullanılmıştır.

lacoste-ilkbahar-yaz-2017-koleksiyonu-2lacoste-ilkbahar-yaz-bayan-2017-2lacoste-ilkbahar-yaz-bayan-2017-1lacoste-ilkbahar-yaz-2017-koleksiyonu-1lacoste-ilkbahar-yaz-2017-1lacoste-ilkbahar-yaz-2017-2

TEILEN

Yorum Yaz