Küçük Göğüslü Kadınların Hayattaki Avantajları

0
1581

Küçük göğüslü kadınların büyük göğüslü kadınlara göre her zaman avantajlı olduğu bilinir. Küçük memeli olduğunuz için sevineceğiniz bilgileri sizin için derledik.

1. Küçük memeli kadınlar daha genç görünürler

kucuk-goguslu-kadinlarin-avantajlari (2)

1600 aynı yaşta farklı göğüs büyüklüğüne sahip kadın arasında yapılan bir araştırmaya göre küçük meme yapısına sahip kadınların minyon yapıya sahip oldukları için yaşlarından en az 5 yaş daha genç gösterdikleri görülmüştür.

2. Göğsüm Sarkacak Dertleri Yoktur

kucuk-goguslu-kadinlarin-avantajlari (1)

Yaşın ilerlemesi ve yer çekimi etkisi ile göğüslerin sarkması tam olarak engellenememektedir. Ancak küçük göğüslere sahip kadınların göğüs sarkmaması konusunda da avantajı bulunmaktadır. Sütyen taksalar da takmasalar da küçük göğüslü kadınlar ilerleyen yaşlarına rağmen diriliklerini korurlar.

3. Her Zaman İstedikleri Sütyen Modelinin Bedenini Bulurlar

kucuk-goguslu-kadinlarin-avantajlari (6)

Kadınlar için olmazsa olmazların başında sütyen seçimi gelmektedir. Eğer küçük memeleriniz varsa sütyen seçimi konusunda her zaman şanslısınızdır. Her zaman istediğiniz sütyen modelinde bedeninizi bulabilirsiniz.

4. Uzun Vadede Daha Sağlıklıdırlar

kucuk-goguslu-kadinlarin-avantajlari (4)

Büyük memeye sahip kadınların estetik anlamda avantajları var gibi görünse de sağlıkları için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Büyük memeli kadınların uzun vadede özellikle sırt ve boyun ağrısı rahatsızlıkları çektikleri bilinmektedir.

5. Küçük Memeler Her zaman Daha Estetik Durur

kucuk-goguslu-kadinlarin-avantajlari (5)

Küçük memeye sahip kadınlar ileri ki yaşlarda sarkma gibi bir korkuları olmadığı gibi estetik olarak da avantajlıdırlar. Yapılan araştırmalar göre küçük memeli kadınları daha çekici bulduğunu ortaya koyuyor.

6. Meme Kanseri Olma Riskleri Düşüktür

meme_kanseri_nedir_ve_nasil_kurtulunur_h57309_06c0c

Cosmopolitan dergisine konuşan Dr. Weiss, küçük memeye sahip kadınların meme kanserine yakalanma risklerinin büyük memeli kadınlara göre daha düşük olduğunu açıkladı. Kanser risklerinde ise küçük memeli kadınlarda kanseri teşhis etme ve tedavi süreçleri daha kolay yapılmaktadır.

 

 

TEILEN

Yorum Yaz