Kızlık zarı diktirme nerede yapılır?

0
460

Kızlık zarı diktirme nerede yapılır?

Kızlık zarı diktirme özellikle daha önce cinsel deneyim yaşamış ama pişman olmuş ve sonrasında evlilik sırasında bunu karşı tarafa belli etmek istemeyen kişilerin yaptırdığı bir uygulamadır. Kızlık zarı diktirme işleminden önce kızlık zarının ne olduğuna biraz değinelim isterseniz. Kızlık zarı vajinan içinde yaklaşık 1.5 cm ile 2 cm kadar iç kısmında yer alır ve ortası açık bir şekilde adet kanamasının çıkabileceği tarza konumlandırılmıştır. Bekaret kontrolünde bazen kızların esnek kızlık zarına sahip olduğu da görülebilir. Bu durumlarda cinsel birleşme sırasında herhangi bir kanama olmayabilir.

Kızlık zarı diktirmek ağrılı mıdır?

Kızlık zarı diktirmek elbette ömür boyu kalıcı değildir. Yani sizler ilk kez kızlık zarınızı diktirdiniz ve bu ilk cinsel deneyim sırasında kanamasına neden olacak ve tekrar her ilişkide herhangi bir kanam meydana getirmeyecektir. Doğru uzman ellerinde yapışan kızlık zarı diktirme herhangi bir ağrı vermeyecektir. Bekaret kontrolü sırasında yine herhangi bir ağrı duymazsınız.

kizlik zari dikimi
kizlik zari dikimi

Bekaret kontrolü nasıldır?

Kişi girdiği birçok nedenden dolayı kızlık zarının yırtıldığını düşünebilir ve buna tam olarak emin olmak için doktorunun kapısını çalabilir. Doktor Uzay Yıldırım bekaret kontrolü yapabilmekte ve sizlere tam soncu söylemektedir. Bekaret kontrolü sırasında herhangi ağrı duymazsınız ve bu asla kendi kendinize yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Bu sebeple tecrübesiz ve ben anlarım diyen sırada insanların da işi değildir. Doktor Uzay Yıldırım’dan alacağınız randevu ile birkaç dakika içinde ayrıntılı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Kızlık zarı onarımı nerede yapılır?

Kızlık zarı onarımı Ankara’da nerede yapılır diye merak edebilirsiniz. Elbette güven duyacağınız ve sizi mağdur etmeyecek bir uzman olması çok önemlidir. Kızlık zarı onarımı Ankara Uzay Yıldırım ile görüşebilir ve kızlık zarı onarımı için gerekli olan fiyatı ve ayrıntılı bilgiyi öğrenebilirsiniz. Onay vermeniz durumunda ise randevu alarak kızlık zarı onarımı Ankara Uzay Yıldırım sayesinde büyük bir sıkıntı ve stresten kurtulmuş olacaksınız. Doktorun web sitesine ise www.uzayyildirim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz