Kısmetse Olur evinde Erdem Melis aşkı yeniden başlıyor . . ?

0
2127

Haftalardır küs olan Erdem ile Melis’in aşkı büyük bir sürprizle yeniden başladı. Kısmetse Olur evinin bir dargın bir barışık çifti olan Erdem ile Melis büyük kavaların ardından iki hafta önce ayrılmıştı. Erdem büyük aşkı Melis’e çok büyük bir sürpriz yaparak sevgilisini yeniden kazanabilecek mi?

ermel1

Haftalardır küs olan Erdem ile Melis‘in aşkı büyük bir sürprizle yeniden başladı.Kısmetse Olur evinin bir dargın bir barışık çifti olan Erdem ile Melis büyük kavaların ardından iki hafta önce  ayrılmıştı. Erdem büyük aşkı Melis‘e çok büyük bir sürpriz yaparak sevgilisini yeniden kazanabilecek mi?

Melis Kısmetse Olur evinin en atarlı, en sinirli karakteri. Erdem ise damatlar evinin en mülayim ve anlayışlı yarışmacısı. Melis ile Erdem’in aşkı başladığı ilk günlerde Erdem’in Melis’i sakinleştireceği, ona iyi geleceği düşünülmüştü. Ancak haftalar geçtikçe tam tersi oldu. Bu aşk ilişkisinde yıpranan Erdem oldu. Hatta gittikçe Melis’e benzemeye başladı. Onun gibi sinirli, kavgacı ve dengesiz tavırlar sergilemeye başlamıştı.

Melis’in iki hafta önce hem Erdem’e hem de annesinin önünde yaptığı terbiyesizlik aslında bu ilişkiyi bitiren son sahneydi. Kısmetse Olur yarışmasını yakından takip eden herkes “Erdem bu dakikadan sonra asla Melis ile birlikte olmaz” diye düşünürken. Sosyal medyada, biten Erdem – Melis aşkı için binlerce mesaj paylaşırken Erdem yine dayanamadı.

566197bbae784932d8cd4718

TEILEN

Yorum Yaz