Kırışıklık ve Cilt Lekelerinde Etkili Serum

0
470

Kırışıklık ve Cilt Lekelerinde Etkili Serum

Yaşımız ilerledikçe cildimizde ortaya çıkan cilt lekelenmesi ve aşırı kırışıklık belirtileri canımızı sıkmaya başlar. Bir çoğumuz bir çok ürünü dener ve bu sorunlara çözüm arar. Piyasada ki bir çok ürün bu soruna çözüm bulamazken AslaVital Kırışıklık ve Cilt Lekeleri için üretilmiş olan serumuyla size yüzde yüz çözüm sunuyor.

İçeriğinde Gatulin, Padurea Craiului Dağlarından Gelen Özel Kil olan serumumuz cilt üzerinde yaşlanmaya ve istemediğimiz halde etkisine maruz kaldığımız güneş ışınları sebebiyle oluşan lekelere ve kırışıklıklara etki eden serumumuzun içinde bulunan özleri inceleyelim.

cilt serumu
cilt serumu

Acmella Oleraceea özü (dişotu tohumu) çok amaçlı şifalı bitki diye adlandırılır. Doğduğu ve büyüdüğü yere Güney Afrika diyebiliriz. Neden dişotu demişler peki, genellikle diş ağrısı çekenlerin ağrıyan bölge üzerine uygulandığında ağrıyı azalttığı ve özellikle bizi ilgilendiren kısım ise kas gevşetici özelliği bulunmasıdır.

Gatulin’in kendisi Reunion Adalarında yetişen bir bitkidir. Gatulin yüzde oluşabilecek ani ve istenmeyen etkilerin olma olasılığı ortadan kaldırır ve uygulandığı andan itibaren hissedilebilir bir rahatlatıcı etkiye sahip olmasını sağlar.

Padurea Craiului Dağlarından Gelen Özel Kil;

Bu özel kil içerisinde kalsiyum, çinko ve selenyum içermektedir. Hepimiz kalsiyum ve çinkonun ne işlere yaradığı konusunda bir bilgiye sahibizdir. O yüzden bu özel kilin içinde bulunan selenyum’a biraz değinmek istiyorum. Selenyumu son zamanlarda “kanser “ ve “koruyucu” kelimelerinin bulunduğu cümlelerde duyuyoruz. Peki neden? Selenyum vücudu toksinlerden arındıran enzimlerin baş yardımcısıdır. Aynı zamanda DNA metabolizmasında, karaciğer ve pankreasın fonksiyonlarını yerine getirmesinde önemli rol oynar. Bunların yanı sıra gelelim kanserdeki rolüne. Uzun yıllar süren araştırmalar deneyimlemeler söz konusu olmuştur bu sonuçları ortaya çıkartabilmek için ve sonuçlar gerçekten insanın içini umutla kaplar cinsten. Belli miktarlarda alınan selenyum sayesinde %60-%65 arası daha az prostat tümörü, %55-%60 arası daha az kolon kanseri, %45-%50 arası daha az akciğer kanseri ve kanserden ölüm oranlarını da %35-%40 arası azalttığı görülmüştür. Diğer tüm simi kötü olan hastalıklarımıza ışık olması umuduyla deyip selenyum bilgilerine burada noktayı koymaktayım.

Bu kil önemli antitoksik ve emici güce sahiptir. -Antiseptik, iyileştirici ve sakinleştirici özelliklere sahiptir. UV ışınlarını doğal olarak filtreler.

Ayrıca içeriğinde bulunan ve vücudun her dokusunda bulunan Hiyalüronik Asit önemli hayati etkilere sahiptir. Hiyalüronik Asit ‘in en önemli görevlerinden başlıcaları eklem ağrılarına olan etkisi ve cilt yaşlanmasına karşıt olan özelliği. Hiyalüronik Asit ciltteki suyu tutma ve nemlendirici etkisiyle pürüzsüz ve esnek ciltlere sahip olmamızda önemli rol oynamaktadır. Ayrıca dokuda oluşan cilt hasarı ve tahrişlere karşı savaşçı yapısıyla cildimizi tamir eder.
Serumumuzun bir diğer önemli etkisi de süper antioksidan etki. İçerisindeki E vitamini sayesinde UV ışınlarına karşı bir duvar oluşturmaktadır.

Uluslararası kliniklerde test edilip onaylanmış serumumuzu kullanan kişilerin %100 ünden alınan değerlendirmeler sonucunda; ciltte sıkılaşma, pürüzsüzleşme ve kısa sürede gözle görülür etki.
Kullanımı, sabah ve akşamları yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayalım.

Yazıda uzunca anlattığımız bu ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz