Kadın Denince Akla Ne Gelir ?

0
749

Bugün sizlerle dekorasyon hakkında konuşmak istiyorum. Ayrıca sizlere bugün keşfettiğim ve neden bu kadar zamandır farkına varamadığım bir web sitesi hakkında bilgiler vereceğim.  Kadindenince.com adresinden biz bayanlar ile ilgili birçok konuda özenle hazırlanmış yazılar bulunuyor.

TASARIMI SADE, ŞIK VE KULLANIŞLI

Özellikle beni en çok etkileyen noktalardan birisi tasarımı ve içeriklerin kalitesi oldu diyebilirim. Logosu gayet şık. Renklendirme bayanlara hitap edilecek şekilde dizayn edilmiş. Ayrıca tema üzerinde birçok kategoriye, yazıya ve yoruma anında ulaşabilmemiz de işlerimizi kolaylaştırıyor

kadindenince

KALİTELİ VE GÜNCEL İÇERİKLER

Ayrıca son yazılan yazıların da güncel olması önemi daha da arttırıyor. Çünkü her gün ziyaret ettiğim de ‘’yine 12’den vurmuşlar’’ diyorum yazdıkları yazılar ile. Çünkü kadın denince yazarları ve yöneticisi biz kadınların sorunlarını, merak ettiklerini ve dikkat çektikleri noktaları çok ama çok iyi biliyor. Bu nedenle sürekli takip ettiğim web siteleri arasına da eklemiş oluyorum.

3 YILDIR SORUNSUZ YAYIN

Yaklaşık 3 yıldır yayında olan web sitesi Magazin, Moda, Anne & Çocuk, Aşk, Güzellik, Sağlık, Yemek tarifleri ve birçok diğer kategoriler hakkında bizlere bilgiler sunuyor!

kadindenince3

DEKORASYON HAKKINDA ZENGİN İÇERİKLER

Biz bayanlar için dekorasyon hayatımızın her yaşında, her anında vardır. Daha yeni yeni büyümeye başlarken oynadığımız oyunlarda bile hep dekorasyon etme çabalarımız vardır. Daha küçük kız iken başlarımız oyuncaklarımızı, oyuncak evlerimizi dekore etmeye. Çünkü bu biz bayanların DNA’sında var bile diyebilirim. Durum böyle olunca Dekorasyon bizim için yaşımız ilerledikçe daha da değerli oluyor. Zaten ömrümüzün birçok kısmını Aldığımız üzerine Dekore etmekle geçiriyoruz. Veya zaman zaman evinin dekorasyonunu değiştiriyoruz. Kadindenince.com adresinde yer alan Dekorasyon bölümünü incelediğimiz de merak ettiğimiz birçok konuya cevap alabileceğimizi fark ediyoruz. Özellikle güncel dekorasyon konuları yer alıyor. Bu biz bayanlar için önemli bir konu. Yine 2016 dekorasyon trendleri ve çeşitleri hakkında birçok yararlanabileceğimiz içerik mevcut. Son zamanlarda bu tarz kaliteli içeriklere sahip web sayfaları bulmakta zorluk çekiyoruz. Tasarımını sizlerle paylaştığım kadindenince.com adresi şuana kadar en çok dikkatimi çeken kadın bloğu oldu diyebilirim. Umarım siz de ziyaret ettikten sonra bana hak vereceksiniz. Hayatınızdan dekorasyon eksik olmasın. İyi günler, bol gülücükler diliyorum.

TEILEN

Yorum Yaz