İstanbul’da En İyi Fal Bakan 11Mekan

0
1701

Fala inanma falsız da kalma derler. İşte size fal baktırabileceğiniz ama inanıp inanmamanın sadece size kalmış en iyi mekanlar.

Fal, insanların yüzyıllardır geleceği bilme arzusu ile bazı yöntemler aracılığıyla yorumlar yapmasıdır. Tarot falı, kahve falı, iskambil falı, el falı başlıca fal bakma yöntemlerinin başında gelmektedir.

 

Bakırköy Duygum Cafe

duygu İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları duyguDuygu’nun enerjisi çok güzel. Üstelik gördüğüm en bakımlı, en genç falcılardan biri. Karşısına oturuyorsunuz ve takır takır saymaya başlıyor. Kahve içip fal kapatmanıza gerek yok! Yani kart yok, kahve yok. Tamamen etrafınızdaki enerjiye göre, isim vererek fal bakıyor. Yeteneğine bakılırsa bence fiyatı da çok uygun!

Üsküdar Falcı Arzu

falı arzu İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları fal C4 B1 arzuAyna falı çok ünlü olan Medyum Arzu’nun yıllardır müdavimi olan müşterileri var. Son bilgiye göre artık bir cafede fal bakmıyor. Randevu ile cafelere gidiyor.

Kurtuluş Falcı Rita

kurtulus rita İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları kurtulus ritaKurtuluşta fal bakan Rita’nın uzmanlık alanı su falı!

Kurtuluş Melahat

melahat İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları melahatArap Melahat ya da kör melahat olarak da duymuş olabilirsiniz. Aşk hayatınızda neler olacak diye merak ediyorsanız adres kesinlikle Arap Melahat…

Bağdat Caddesindeki Symbol Cafe – Kürşat ve Serkan

kürsat ve serkan İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları k C3 BCrsat ve serkanBağdat caddesindeki meşhur Smybol cafeyi herkes bilir. Symbol’e gittiğinizde mutlaka Kürşat ya da Serkan’a fal baktırın.

Kadınlar Kahvesi – Pelin, Duygu ve Dilek

kadınlar kahvesi İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları kad C4 B1nlar kahvesiEn azından bir defa Kadınlar Kahvesinde fal baktırın. İsmine de aldanmayın, Kadınlar Kahvesi’nde fal baktıran erkek çok.

Taksim Symbol Cafe – Toprak

toprak İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları toprak

Taksimdeki Symbol Cafe’ye giderseniz mutlaka Toprak’a fal baktırın.

Kadıköy Angel’s Cafe – Burcu

kadıkoy angels İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları kad C4 B1koy angelsBu Cafe’ye giderken doğa üstü olayların başınıza gelebileceğine hazırlıklı olup gidin. Enteresan hikayeler duyduğumuz Angel’s Cafe’de Burcu’ya fal baktırmadan dönmeyin.

Taksim Melekler Kahvesi – Şengül

sengül İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları seng C3 BClFal diyince akla gelen yegane mekan; Melekler kahvesi. Kadınlar kahvesinin hemen karşısında yer alan Melekler Kahvesinde bir çok iyi falcı var ama efsanesi Şengül adındaki kadın. Randevu sistemiyle çalışan Melekler kahvesinde randevusuz gitseniz bile kahve fincanı tam soğumadan size sıra gelecektir.

Taksim Majestic Cafe – Hakan

hakan İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları hakanMajestic Cafe’ye giderseniz kahvenizin yanına mutlaka tatlı da sipariş edin, tatlıları da falı kadar efsane. Hakan’a gelecek olursak fal onun uzmanlık alanı ama tanıştıktan sonra sadece sohbet için bile Hakan’a gidebilirsiniz.

Taksim By Pello Cafe – Belkız

İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul’un En İyi Fal Bakan 11 Falcısı ve Mekanları belk C4 B1zGizli saklı ne varsa bilen Belkız’ın falından gerçekten çok memnun kalacaksınız. Hayatınızda olan her şeyi söylediğinde şaşkınlıktan ağızınız açık kalacak. Mutlaka yalnız fal baktırın çünkü bu kadın her şeyi görüyor.

biliyomuydun

TEILEN

Yorum Yaz