İstanbul’da Adrese Teslim Diyet Yemekleri

0
226

İstanbul’da Adrese Teslim Diyet Yemekleri

Adrese teslim yemek servisi yapan Roksi İstanbul’un en popüler firmalarından biri haline geldi. Roksi kuruluş amacı itibariyle; kişilerin sosyal yaşantılarını, iş hayatlarını ve bireysel yaşamlarını daha mutlu geçirmeleri için dengeli beslenme programlarına destek oluyor.

Temiz, hijyenik, sağlıklı ve aynı zamanda lezzetli yemekleri üreterek insanların diyet programlarına kaliteli gıdalar sunuyor. Firma çalışanları yola çıkarken, diyet yapmayı eğlenceli ve kolay hale getirmek, diyet yemeklerine lezzet katmak, dengeli beslenme sunmak için harekete geçmiştir.

  • İnsan hayatı ilerlerken sağlıklı yaş olabilmeleri
  • Ekstra zamanlarını daha kaliteli geçirmeleri
  • Dengeli beslenmek ve ruhlarının da beslenmesini sağlamak amacıyla

Ağız tadına övgüler sunan yiyecekler hazırlıyor. Roksi, İstanbul’un her iki Yakası’nda da hizmet sunuyor. Hafta içi her gün ve cumartesi günleri hızlı yemek teslimatı gerçekleştiren bir firmadır. İSO belgeleriyle 9001- 22000 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip Roksi diyet yemek servisi, kışın kilo kontrolü sağlayan, hijyen kurallarına uygun, gıda ve Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen bir firmadır.

Roksi’nin Hedefleri

Sağlıklı ve mutlu toplumu oluşturan bireylerin, daha sağlıklı ve mutlu olmaları için katkıda bulunmak temel hedefleridir.

  • Mutlu hayatın yapı taşı olarak ve dengeli beslenmeyi kolay ve vazgeçilmez bir hale getirmek
  • Günlük beslenme programıyla, dengeli beslenme sektörünün en özel ismi olmak,

Firmanın öncelikli hedefleridir.

Roksi’de Bir Gün…

Hazırlanan yiyecekler uzman diyetisyenlerin programları ile şekilleniyor. Gurmeler ve gıda mühendisleri ile oluşan kadro sayesinde, titiz mutfak ekibi efsane lezzetlerini  sunuyor. Her bir menünün kalorileri hesaplanarak ve en doğal ürünler kullanılarak yemekler oluşturuluyor.

Hazırlanan menüler; kahvaltı, akşam yemekleri, öğle yemeği ve ara öğünler şeklinde hazırlanıyor. Günlük taze sebzeler ve meyvelerden oluşturulan ürünler, organik ek malzemelerle harmanlanarak damak tadına şölen yaşatılıyor.

Roksi’ye sipariş edilen her şey, gıda mühendislerinin denetiminde ve şeflerin hünerleri ile gerçekleştiriliyor. Roksi paketleme sisteminde ise; günlük beslenme programına uygun hazırlanan yiyecekler, polipropilen (pp) mamül tabaklarla paketleniyor. Kapakları, sevkiyat kutuları özel maddelerden ve sağlık koşullarına göre uygun üretilen hammaddelerden oluşturularak en hızlı şekilde servis ediliyor.

Roksi Market

Enerji katan, fiziksel aktivite artıran, vücudu toksinlerden arındıran ve dengeli beslenmeye destek olarak sunulan diyet ürünleri, Roksi Market‘te satışa sunuluyor. Online ve kolay sipariş yöntemiyle alabileceğiniz Roksi Juice ve yulaflı kurabiye seçenekleri ile, ara öğünlere eğlence katıyor.

Firma, hücre yenileyici formülleriyle stressiz zayıflama programına katkı sağlıyor. Roksi Ödeme Yöntemleri

Firma kurulurken her şey incelikle düşünülmüş…

İnsanların hayatını kolaylaştırmaya ve onları hafifletme yönelik çalışmaları ile ödeme yöntemlerinde de seçenekler sunuluyor. Roksi siparişlerinde 3 farklı seçenekle ödeme yapılabilir. Sodexo, Multinet, Ticket gibi yemek kartları ile, Bank Transfer yöntemiyle, kapıda ödeme yöntemiyle ve kredi kartıyla yahut nakit ödeme sistemiyle Roksi lezzetinden faydalanabilirsiniz.

Roksi sipariş üyelik sistemiyle, kolay sipariş formatını sunuyor. Firma internet üzerinden günlük, aylık programlarını veya dönemlik programlarını sunuyor. Kolay sipariş butonunu kullanarak sipariş verilen yemekler her gün; 07:00 ve 08:30 saatleri ile 08:30 ile 10:00 saatleri arasında İstanbul’un 34 bölgesine teslim gerçekleştiriyor.

Roksi Örnek Menüler

  • Kahvaltı
  • Ara öğünler
  • Öğle yemeği
  • İkindi ve
  • Akşam menülerinden oluşan örnek menüleri web sayfası üzerinden görebilirsiniz.

Roksi paketleri; 1200, Roksi 1500 ve Roksi 1800 kalori seçenekleriyle sunuluyor. Kilo korumak, formda kalmak veya zayıflamak üzere hazırlanan paketlerden birini seçerek, aylık, 2 aylık veya 3 aydan daha fazlası gibi seçeneklerle menü paketlerinden, ekonomik fiyat avantajıyla faydalanabilirsiniz.

Web sitesinden https://www.roksi.com.tr/ ve 0216 499 65 65 sipariş hattından iletişim sağlayabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz