İşe Giderken Giyilebilecek Rahat Kot Giysi Kombinleri

0
1685

Bir çok şirket çalışan motivasyonunu arttırmak için cuma günlerini serbest yaparak kot pantolon giyilmesine izin vermektedir. Hal böyle olunca dolaplardan kotlar çıkar ve iş yeri için kombinler yapılır.

kot-denim-stil-moda-ofise-giderken-kombin-gomlek-ofis-stili

Kot pantolon kadınların ve erkeklerin vazgeçemedikleri en rahat kıyafetleri arasındadır. Her iki cinsinde tercih ettiği vazgeçilmez giyim parçası olan kot pantolon her mevsim tercih edilebilecek özelliktedir.  Kot pantolonları salaş bir kazakla günlük hayatta tercih edeceğiniz  gibi  şık bir ayakkabı ve klasik bir ceket ile ofis kıyafetine dönüştürebilirsiniz.

kot-denim-stil-moda-ofise-giderken-kombin-etek-ofis-stili

Ofis kombinleri için sınırlı gözüken etek ve ceket için kurtarıcı olan kot pantolonları arasından skinny jean ve şık bir stiletto tartışılmaz bir kombin yaratabilirsiniz.  Ofis ortamında ki koşuşturmanız sırasında kurtarıcınız olacağı gibi şıklığınız ile de iş arkadaşlarınız tarafından beğeni ile karşılanacaksınız.  Yırtık, dar ve boyfriend jeans olarak bir çok kategorisi bulunan kot pantolonlarını klasik hale getirmek için nötr renkler ile kombinleyebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz