İçerde 1. Bölüm İzle

0
990

Ekranlarda yeni yerini alacak olan İçerde dizisi tam bir mucize verici bir aksiyon ve aşk hikâyesidir. Başrol oyunculuğunu alan Çağatay Ulusoy üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ‘ın üstlendiği; Senaristliğin Ertan Kurtulan‬  yaptığı yepyeni bir dizi ekranlarınıza geliyor.19 Eylül Tarihinde ekranlarda olacak İçerde Dizisini 1. Bölüm Tek Parça olarak buradan izleyebilirsiniz.

Yepyeni ve muhteşem bir Hikâyesi ile ekran başına gelecek olan İçerde 1.Bölüm ‘ü merakla beklenmektedir. Muhteşem oyuncu kadrosu ve muhteşem senaristi ile birlikte ekranlara damga vuracak yepyeni diziyi kaçırmamalısınız! İçerde 1.Bölüm dizisin de yaşanacak aşk ise merak konusu. İçerde dizisinin 1. Bölümü için merak edilen ve heyecanla beklenen her şey için diziyi kaçırmayın!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak “İçerde”nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaristliğini Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun kaleme aldığı “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile Eylül ayında Show TV’de.

İçerde Dizisinin Konusu;

Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği Sarp karakteri polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlıyor. Sarp’ın yıllar önce kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mete’de aynı polis okulunda eğitim görmektedir. Mete hayatında giren küçük kız Bensu Soral yani dizideki ismi Melek’in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis okuluna girmiştir. Sarp ve Umut’un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları en büyük trajedi olmuştur. Babalarının hapse atılmasından sonra Umut’un kaçırılması iki kardeş arasındaki bağı tamamen koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek aynı okulda birbirlerinden habersiz buluşmuştur. Polis Akademisi’nin mezuniyet töreni gelip çattığında Sarp’ın hocası Yusuf Kaya Sarp’ın babasının kirli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur. Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp hocasına törende silah çeker ve hapse girer. Sarp’ı savunmaya gelen avukat zamanında kardeşi Mete’ye yardım eli uzatan Melek’ten başkası değildir. Sarp’ın hapse girmesiyle ikinci planda kalan Mete artık göz önündedir. Hapisten çıkan Sarp ise kötü adamların en güvendiği isim bir köstebek haline gelmiştir. Mete ve Sarp arasındaki çekişme hem aşk hemde aksiyon bazında süregelecektir.

İçerde 1. Bölüm Tek Parça İzle;

TEILEN

Yorum Yaz