Hesapsız Alışveriş Zamanı

0
1066

 

Eskiden her alınacak ürün için farklı bir yer, farklı bir market aramak gibi yorucu alışkanlıklara sahiptim. Zamanla bu yorgunluk büyüyerek bir çığ gibi hayatımı kaplamaya başladı. Sonrasında ne mi oldu? A101 hayatıma girdi. A101’deki kampanyaları eğer henüz keşfetmediyseniz şimdi tam sırası.  Aradığım her şeyi tek bir yerde ve en uygun fiyatlara bulmanın rahatlığı inanın paha biçilemez. Sebze ve meyve alışverişinin yanı sıra gıda dışı ürünlere de yer veren A101, üstelik bu ürünlerde de en kaliteli markalara reyonlarında yer veriyor. Kadınların en sevdiği bölüm olan kozmetik bölümleri de A101’de uzun uzun zaman geçirmemin başka bir nedeni olabilir.

Her Perşembe günü yeni bir kampanya ile beni kendine bağlayan A101, o ay için en uygun ürünleri de bu kampanyalar ile gündeme getirmeyi gayet iyi biliyor. Haftanın en yıldız ürünlerini kataloğunda sergileyerek eksiklerimi fark etmemi sağlıyor. Beyaz eşya, dolap, sebze, meyve, şarküteri ürünleri kısaca aklınıza gelebilecek ne varsa her şeyin tek bir yerde ve en uygun fiyattan satışa sunulduğu yer neresi denildiğinde akla gelen ilk yer olan A101, bu haklı birinciliğini çok daha uzun süre elden bırakacağa benzemiyor.

Aranızda benim gibi her şeyi en uygun fiyatlar ile almaya çabalayan ve fırsatları kaçırmaktan korkanların dikkatlerini A101’deki kampanyalara ve özellikle Perşembe günlerini A101’de geçirenlere vermelerini rica ediyorum. Neden özellikle Perşembe günü diye soruyorsanız eğer; muhteşem kampanyaların başlangıç günü Perşembe. Bu sebeple A101’deki kampanyaları buradan inceleyerek her Perşembe yenilenen yıldızlara mutlaka göz atmalısınız.

Ucuzluğun ve kalitenin en doğru ve gerçek adresi olan A101, uygun fiyatları ile cebinizin, kaliteli ve sağlıklı markalardan oluşan ürünleri ile de dolabınızın ve midenizin en büyük dostu. Perşembe fırsatlarından yararlanmak için ister en yakın A101’e isterseniz de fırsatları öğrenmek için internet adresine girebilirsiniz. Perşembe günlerinin haftanın yıldızı olması için başka bir nedene ihtiyacı kalmadı sanırım. O halde en mutlu alışverişin adresi olan A101’deki kampanyalara bakıp eksikleri almanın zamanı tam da şuan geldi.

TEILEN

Yorum Yaz