Hariqa Takıları Keşfetmeye Hazır Olun!

0
225

Günümüz takı ve aksesuar dünyasında bir çok yeni ürün ve tasarımlar çıkarken muhtemelen en değerlileri kişiselleştirilebilen takılardır. Üzerinde isim yazılabilen takılar günlük kullanımda sıkça tercih edilirken sokak stiline uygun olması sürekli kullanımda bir avantaj yaratmaktadır.

Kişiselleştirilebilen takı sitesi Hariqa bu anlamda sizin için en uygun ürünleri tasarlıyor, kişiselleştiriyor ve üretiyor. 925 ayar gümüş kullanılarak üretilen bu ürünler sizin tercihlerinize göre dizayn edilirken ürün içerisinde yer alacak isimden ürün rengine, kolye zincir uzunluğundan tasarım tercihlerine kadar bir çok değişiklik yapılabiliyor.

Kolye, bileklik, yüzük, küpe gibi ürün modelleri bulunduran bu sitede yüzlerce farklı tür ve tasarımda ürün bulmanız mümkün. Hepsi el yapımı olan ürünler tasarımından üretimine kadar en üst kalitede hizmet veren bu sitede birbirinden güzel tasarımlı takı bulabiliyorsunuz. Fiyatları oldukça ekonomik olan ürünleri ayrıca kredi kartına 9 taksit avantajı ile de satın alabilirsiniz.

hariqa2

Hariqa’dan yaptığınız alışverişleri kendiniz için ya da sevdikleriniz için hediye olarak alabilirsiniz. Özellikle hediye konseptindeki alışverişlerde kişiselleştirilebilen takı en uygun hediye türü olmaktadır. Sevgilinize, annenize ya da eşinize alacağınız birbirinden güzel isimli kolye ya da bileklikleri satın alacağınız kişi uzun yıllar zevkle kullanacaktır. Hediyelik kutuda gönderimi yapılan ürünler tamamen sizin tasarım isteklerinize göre özel olarak hazırlanacak ve en kısa sürede gönderilecektir.

Tamamen gümüş kullanılan ürünlerde en üst düzey işçilik kalitesi sergilenmektedir. Kısa sürede kararma yapmaz ve uzun yıllar kullanım için son derece elverişlidir. Bakımı da oldukça kolay olan ürünleri satın alacağınız kişi zevkle kullanacaktır.

Kredi kartı bilgilerinin saklanmadığı ve %100 güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan sitede rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

TEILEN

Yorum Yaz