Hangi Sütyen Modelini Seçmeniz Gerektiğini Biliyor Musunuz?

0
501

Hangi Sütyen Modelini Seçmeniz Gerektiğini Biliyor Musunuz?

Kadınlar için iç giyimde olmazsa olmaz ürünler arasında sütyen modelleri gelmektedir. Günün her anında iç giyimin en önemli parçası olarak görülen sütyen modelleri içerisinde binlerce çeşit farklı model kadınların beğenisine sunulmaktadır. Dış giyimde yapılan kombinlerin daha şık ve çekici görünmesini de sütyenler sağlamaktadır. Bu nedenle kadınların sütyen seçiminde doğru parçayı seçmesi önemlidir.

Sütyen modelleri denildiğinde birçok farklı model akla gelmektedir. Günlük kullanım için, abiye kıyafetler için, özel günler için gibi birçok farklı amaç ve kullanım alanına uygun modeller üretilmektedir. Piyasada bulunan yüzlerce farklı iç giyim markası tarafından tasarlanan bu modeller, kadınlar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Doğru Sütyen Modeli Seçimi

Günlük kullanım için tercih edilen sütyen modellerinde genellikle sade renkler ve klasik modeller tercih edilmektedir. Dıştan bakıldığında kendini belli etmeyen, göğüslerin daha şekilli görünmesine yardımcı olan, gün boyu rahatsız etmeyen, rahat sütyen modelleri günlük kullanım için ideal görünmektedir. Her kadın için aynı sütyen doğru sütyen değildir.

Doğru sütyeni bulmak için kişinin öncelikle kendisini tanıması gerekmektedir. İri göğüslere sahip olan kadınlar ile küçük göğüsleri olan kadınların sütyendeki ihtiyaçları aynı değildir. İri göğüslü kadınlar, öncelikle toparlayıcı sütyen modellerini tercih etmektedir. Küçük göğüslü kadınlar içinse sütyenin daha şekilli göstermesi önemli olmaktadır. Sütyen seçerken bu durumlara dikkat edilmesi, sütyen modelinden daha büyük önem taşımaktadır.

Siz de benim gibi sütyen seçimi konusunda, hem internet sitesinden satın alım yapabileceğiniz, hem de katologtan satış yapabileceğiniz  Piaff Networking web sitesinden yardım alabilirsiniz.

Kadınlar Ne Zaman Hangi Sütyen Modelini Tercih Eder?

Kullanım amaçları birbirinden farklı olan sütyen modellerinin tasarımları da birbirinden farklı olmaktadır. Sütyen modellerinde kullanışlı olması modelinden daha önemli olmaktadır. Sık kullanılan sütyen modellerinin başında toparlayıcı sütyen modelleri gelmektedir. Bunun yanı sıra destekli sütyen modelleri günlük kullanımda sıklıkla tercih edilmektedir.

Yaz aylarında kolsuz kıyafetlerin giyilmeye başlanmasıyla da sütyen askılarının görünmemesi için straplez sütyen modelleri tercih edilmektedir. Doğum sonrasında kullanılan sütyen modellerinin de kullanışlı olması gerekmektedir. Ön kısmında açılma bölmesi bulunan ve emziren kadınlara özel tasarlanan emzirme sütyenleri kadınlar için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kullanım alanına göre uygun sütyen tercih edildiğinde giyim daha şık ve çekici durmaktadır. Bunun yanı sıra kadınlar da kendilerini daha rahat ve kadınsı hissetmektedir. Sütyenin rahatsız etmemesi için doğru seçildiğine emin olunmalıdır.

Sütyen modellerinde renk seçimi de kadınlar için önemli olmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunan sütyen modellerinde giyime uyumlu sütyen rengi tercih etmek kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Fakat giyimle zıt renkli sütyen modası ile dikkat çekmek isteyen kadınlar sütyen modellerinde cesur renk tercihleri yapabilmektedir. Size en uygun sütyen modellerine Piaff Networking sütyen modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz